Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a fajta érzékenyítés nem...

Ez a fajta érzékenyítés nem valami nagyon rossznak a kezdete?

Figyelt kérdés

[link]


Aki van annyira elborult, hogy semmi rosszat nem lát a BDSM szerkós plüssfigurákban, amikkel a gyerekeket jatsszatják, ott van elrejtve a képeken egy bírósági ítélet szövege, ami egy pedofíliát legitimáló rendelettel zárult.

Ez az újabb lépcsőfok ebben a lobbiban?



2022. nov. 27. 20:28
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

"Én például, aki "LMBTQ aktivista vagyok" -tehát nem undorod mindenkitől, aki kicsit eltér az átlagtól"

Ezt most erre a pedofil kampányra érted?

2022. nov. 28. 11:17
 12/49 anonim ***** válasza:
84%
Nincs semmiféle pedofil kampány mondjuk...
2022. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Ha te ebbe semmi pedofil témát nem látsz, akkor súlyos problémák vannak veled.
2022. nov. 28. 12:57
 14/49 hypno ***** válasza:
84%

#9


Szerinted azon kívül, hogy beperelték a reklámcéget és levetették a reklámokat, plusz nyilatkozatot adtzak ki, mégis mit kellene még tennie a cégnek?

2022. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Ezek után? Lehúzni a rolót mondjuk. Kicsit képmutató dolog a reklámcéget perelni, miután nyilvánvalóan látták maguk is, hogy mi fog kimenni. De hát védd csak a pedofil céget.
2022. nov. 28. 14:46
 16/49 hypno ***** válasza:

#15


A fidesz kormány lemondott, miután kiderült, hogy egy évig kussoltak Kaletáról és rejtegették?


De védd csak a pedofil kormányodat.

2022. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Semmiféle "kormányom" nincs, de nem is fogok a gyermeteg provokációdra ugrani. Csatlakozz inkább a pedofil barátaidhoz a melegbár mélyén.
2022. nov. 28. 16:07
 18/49 hypno ***** válasza:

#17


csak hogy ne halj meg hülyén. (Bár nem vagyok benne biztos hogy megérted)


1. A meleg a saját neméhez vonzódik

2. A pedofil pedig a fiatal, jellemzően pubertás előtti korosztályhoz

2022. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
84%

"Ha te ebbe semmi pedofil témát nem látsz, akkor súlyos problémák vannak veled."


Oké, hát figyelj, te elsőre a pedofíliára gondolsz, én meg marketingre...lehet nem velem van a baj. Most érted, én a pedofíliához nem értek, nem gyakorlom, nem ez ugrik be róla! Neked igen...

2022. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

18: hogy te se halj meg hülyén:

Aki elítéli a pedofíliát, az nem feltétlenül fideszes. Ellenben aki már jó ideje védelmére kell, mint te meg a 19-es barátod, az jó eséllyel az.

2022. nov. 28. 16:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!