Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a keleti hanyatlás kezdetet...

Ez a keleti hanyatlás kezdetete, ők is elvesznek?

Figyelt kérdés
[link]

#LMBTQ #ami igazán számit #csak a legfontosabb
2022. nov. 30. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, lénegében a magyar szabályozást követik, úgy látom.
2022. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nem aggódnék Szingapúrért.
2022. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
77%
Hát ez nem egy kultura bukása.
2022. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon helyes. Semmi nem veszett el, épp most kezdenek helyrerázódni a dolgok. Remélem, nyugat-Európába szerte is hamarosan betiltják.
2022. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mit tiltanak be? Most engedélyezték, hogy hivatalosan is szexelhetnek a melegek!
2022. nov. 30. 19:55
 6/10 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
7%

És Betilttották mellé a meleg házasságot.


Bár szerintem ez egy szép kompromiszum, szingapurhoz képest.

2022. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is támogatom, hogy szexelhessenek (a négy fal között), házasodni meg a normális emberek házasodhassanak.
2022. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
7: Én a házasságot speciel IQ szinthez kötném, illetve egészségügyi állapothoz. Csak így lehet erős hazát építeni. Ha minden dagadt, genetikailag hulladék hetero házasodhat, az a nemzet rovására fog menni, nem leszünk elég tiszták. Plusz aki buta, az értelemszerűen nem fog tudni életerős utódot felnevelni, aki tovább építi Magyarországot és elpusztítja ellenségeinket. Ez az igazi nemzetben gondolkodás, te gyenge hazaáruló. Heil Magyar Farkasok!
2022. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 Két búza minek házasodjon össze? Úgyse tudnak gyereket szülni, ha d.gnak abból max ge.is sz@r lesz, nem egy új élet.
2022. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
#9 Én pont azt mondom, hogy a heterok zömének se lenne szabad akkor házasodni. Pont elég 2 agysejt ge.is sz@r ember mászkál így is ebben az országban. Ha nemzetben gondolkodunk, akkor sajna ezeket is meg kell vizsgálnunk.
2022. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!