Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igazából a Disney mostani...

Igazából a Disney mostani mélypontja,az elfajzott liberális ""értékeknek"" köszönhető?(woke,lmbtq)

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 10:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
18 Ez nagyon gagyi érv, amellett hogy -140 millió dollár a mérleg az USA-ban. Nyílván egy értékelhetetlen szenny,csak ez lehet a konkluzió.
2022. dec. 3. 11:24
 22/29 anonim ***** válasza:
3%

21


Mondjuk a Bros c. film hatalmas bukásához még a Disney sem kellett. Az meg külön poén, hogy még az LMBTQ közösséget sem érdekelte a dolog.

2022. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%

22. Ebből is alt right propaganda lett gyártva, miszerint az emberek azért nem nézték a Brost, mert meleg romantikus film.

Kivéve, hogy voltak sikeres meleg romfilmek a moziban előtte: Love, Simon (ez sorozat folytatást is kapott) vagy a Call me by your name.

Szóval lehet az embereknek nem az volt a baja, hogy melegekről szól, hanem sokaknak a megvalósítás nem jött be (?).

De tudom nektek a helyes válasz mindig az: mert woke. xD

2022. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Hintalow ***** válasza:
Annak is lehet köze hozzá, de a válságának szerintem nagyobb rèszben a teljes elüzletiesedès az okozója, futószalagon gyártanak mindenből sokadik rèszt/rebootot, a kreativitasnak nem sok tered engedve, ès csak az a fókusz, hogy mindennel minèl nagyobb közönsègcsoportokat tudjanak megszólìtani, ès rövid távon nagyot kaszálni-->beszántanak mindent ami ennek nem tud megfeleni.
2022. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltam moziban, ott láttam ennek a filmnek az előzetesét. Azelőtt soha nem hallottam róla. Igazából az előzetese sem dobott fel túlságosan. De lehet ezek után megnézem. =D Köszönöm, hogy reklámozod!

Amúgy pl az encanto is mekkora siker, pedig a megjelenésekor a kutya nem volt kíváncsi rá. És hát az is "woke", mert nem fehérekről szól...

2022. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
25 Csak nyugodtan,nekem nem tartozik a normalitáshoz a gyerekek lmbtq jellegű propagálása,de hát kinek mi.🤷
2022. dec. 3. 13:22
 27/29 anonim ***** válasza:
47%
A tisztán Disney (tehát pld. a felvásárolt Pixart nem beleértve) produkcióktól már akkor is émelygett minden normális felnőtt ember gyomra, amikor még nem is volt ennyire túlhangsúlyozott ez a fajta tartalompolitka. Egész egyszerűen menthetetlenek.
2022. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
35%

23


Nem lett ebből propaganda gyártva, a készítők maguktól hibáztatták az embereket, hogy "De mééénem nééézik?". Ment a mutogatás, hogy mindenki hibás, csak a készítők nem. Ha egy woke bullshit nem sikeres, akkor mindig visítani kell, hogy "Mert a heterofehérkereszténynacionalistákmiattvanez..."

Na meg ugye a szájhabzás, ha egy film stábja és a szereplőgárda nem eléggé diverz...mert akkor mi van ha egy film tojik ebbe a mainstream bullshitbe?

2022. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
20%
el sem olvastam a kérdést, csak lepontoztam a liberálisokat.
2022. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!