Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolt az LMBTQ-mozgalom...

Mit gondolt az LMBTQ-mozgalom a világ legfiatalabb transz modelljének esetéről?

Figyelt kérdés

"Noella McMaher a világ legfiatalabb „transznemű” modellje, azonban senki ne gondolja komolyan, hogy a gyermekbántalmazás akár egy percig is felmerült volna, pedig ekkora dicsfény és népszerűség még egy egészséges 10 éves esetében is komoly problémákat vethet fel."


"Az egész a gyerek két és fél éves korában kezdődött, amikor valaki azt merészelte neki mondani, hogy „de aranyos kisfiú”, erre ő visszavágott, hogy „nem vagyok fiú, lány vagyok!”. Innentől kezdve nem volt megállás, amihez elsősorban szükség volt egy dilis anyára is. Szülei ugyanis genderklinikára cipelték, ahol gyermekük továbbra is kitartott álláspontja mellett."


"Amikor Noella két és fél éves korában elindult az őrület, majd genderklinikára hurcolták őt, egyetlen ember volt, aki az egészet ellenezte, történetesen Noella biológiai apja, Timothy McCord. Tőle rövid úton meg is szabadultak, így a genderklinikás incidenst követően eltiltották gyermekétől, nyilván az ott praktizálók javaslatára. Ő egyébként egy chicagói természettudós, aki évek óta nem látta gyermekét, valamint azon a véleményen van, hogy ilyen életkorban egy ember nem lehet „transznemű”, csak szülői nyomásra.


Amikor pedig azt mondjuk, hogy „szülei” támogatják Noellát, valójában azóta már „transz férfi” anyját értjük, Dee McMahert és „feleségét”, a 32 éves Ray McMahert, aki biológiailag nő, de „nem binárisként” azonosítja magát."


[link]



2022. dec. 14. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Erről az a véleményem, hogy azt hiszem a youtube-on láttam egy filmet/videót egy fiatal amerikai lányról (kb 20-22 éves), aki be akarja perelni az orvosokat, a kórházat és talán az államot is ahol él, mert gyerekkorában az orvosok meggyőzték a szüleit, hogy azért depressziós, mert nem átalakító műtétre van szüksége a gyermeknek.A rossz tanulmányi eredményét, mindent ezzel magyaráztak, hogy ez majd megjavul, ha hormonkezelést kap és átoperálják férfivé.Kapott is éveken keresztül hormonkezelést, az emlőit eltávolították, a nemiszervét nem alakították még át.Ő viszont most 20-22 évesen, hogy felnőtt már szól ez ellen az undorító csonkítás ellen, amit vele műveltek az orvosok.Ez a lány azt állítja, hogy a klinikán ahol ezt tették vele, minden szülőt erre próbálnak rábeszélni az orvosok, hogy változtasson nemet a gyerek.A gyerek és a szülők meg úgy kerülnek a klinikára, hogy pszichológusok, iskola pszichológusok küldik oda őket.
2022. dec. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
@1 Tudnál erről linkelni is valami forrást?
2022. dec. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

#2 Nem tudom már pontosan mi volt annak a videónak a címe, sajnos.

Én nem ezt láttam, de ez is ugyanerről szól.


[link]


Most ez vagy ugyanez az eset, csak máshol is elmesélve, vagy egy másik hasonló.De ha ilyen sok van, az még borzasztóbb...Kommenteket is érdemes olvasgatni.

2022. dec. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
De itt ha jol veszem ki a beszelgetesbol, elitelik, es nem partoljak az esetet.
2022. dec. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
#4 Még szép, hogy elítélik.Inkább az a baj, hogy ilyen megtörténhet, meg hogy egyre gyakoribb.
2022. dec. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Libbantkék szemmel láthatóan ezt a gyalázatot már nem tudják morálisan megvédeni vagy elhesegetni, de azért a vörös x-et intenzíven nyomogassák. Utolsó féreg banda...
2022. dec. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Tapsikolnak neki, nem hiába LMBTQP a mozgalom teljes neve.
2022. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
le vagyok döbbenve... sajnálom ezeket a fiatalokat... ez vmi borzasztó, :( sose értettem valójában, miért annyira fontos az, hogy most "ne engedjük be az óvodába... stb.", de ez a példa nagyon is illusztrálja, mi lehet annak a következménye, ha "engedjük be őket az óvodába"... sajnálom őket :(
2022. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Gusztustalan beteg vilagot elunk
2022. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!