Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért az épp "nácitlanító"...

Miért az épp "nácitlanító" Oroszországot támogatják a magyar szélsőjobbosok?

Figyelt kérdés
Valaki oldja már fel nekem ezt az ellentmondást. A náciknak nem a náci ukránokat kellene támogatnia?

2022. dec. 17. 18:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
93%

Én esküszöm, anyám életére, hogy fél éve keresek, kézzelfogható bizonyitékot arra, hogy valóban van magyarellenesség Ukrajnában. Még egykori kárpátaljai ismerőssel is beszéltem ezügyben, de ő sem erősitette ezt meg. Túrtam a netet, de 14 -a krimi incidens- előttről semmilyen anyagot sem találtam és azután is csak olyat, ami NER médiától jön.

A szlovákoknál, tudom, hogy volt magyar ellenesség, volt szlovákiai magyar barátnőm, mesélt dolgokat. A szerbekről tudom, hogy konkrétan irtották a magyarokat. A románoknál úgyszintén. Az ukránokról 14-ig ez nem létezett. Nem találtam semmit, sem, ami kicsit is igazolná ezeket az állitásokat. De, hogy pontositsak, itt sem konkrét történeteket, eseményeket lehet hallani, hanem csak általánosságban mondják egyesek, hogy az ukránok magyar ellenesek, de ennek semmi bizonyitékát sem látni!


És nem trollkodni szeretnék, mert tudom, hogy a szomszédos országokban ez valós probléma, egyszerűen megérteni, hogy mi történt, de itt nem történt semmi.

2022. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
32%

#11

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem tartott fél évig, csak pár percig.

2022. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%

Kuruc infó, köszönöm, nem!


Politikai propaganda mentes forrásra gondoltam!

2022. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
0%

"Politikai propaganda mentes forrásra gondoltam!"

Ezért linkeltem kuruc.info-t. A propagandamédia (telex, zsindex, 444, stb.) erről mélyen hallgat, ezért nem tudsz róla. Egyébként a cikkek többségénél van forrás, ellenőrizheted.

2022. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
97%
A kuruc infó nincs bejegyzve az NMHH alá, igy nem ellenőrizhető az állitásainak valódisága, viszont elég sok rasszista birósági perük volt a múltban, többször is megkisérelték az oldal leállitását. Sajnálom, de nem tudok elfogadni egy olyan forrást, ami gyakorlatilag náci propagandát népszerűsit és ezzel a kormány politikáját népszerűsiti.
2022. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
0%
Az igazságot minden diktatúra megpróbálja elhallgattatni, a mostani is. Ezért vagytok ti ennyire megvezethetőek: mert csak a propagandát tartjátok hihető forrásnak.
2022. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy igazad van, de azért én továbbra is keresek valódi forrást, olyan személytől, aki ezt valóban átélte!


De mondom mégegyszer, a kárpátaljai ismerősöm sem érti, mert ő sem hallott ilyenről!

2022. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
0%
Nincs neked semmilyen kárpátaljai ismerősöd.
2022. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van!


Én azért továbbra is bízom abban, hogy lesz, aki ezt igazolja és igazad lesz ebben is, nemcsak velem kapcsolatban!

2022. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
97%
A kuruc.info a ruszki propaganda szócsöve.
2022. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!