Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért az épp "nácitlanító"...

Miért az épp "nácitlanító" Oroszországot támogatják a magyar szélsőjobbosok?

Figyelt kérdés
Valaki oldja már fel nekem ezt az ellentmondást. A náciknak nem a náci ukránokat kellene támogatnia?

2022. dec. 17. 18:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
61%
#40 Persze, hogy 2014 előtt senki nem beszélt róla, hiszen azóta harapódzott el a magyarellenesség Ukrajnában. Amióta Ukrajna amerikai bábállam, azóta támogat a kormány szélsőséges nacionalista alakulatokat. (És ne hazudj, hiszen a kuruc.info-ról linkeltem jó pár cikket, tehát nemcsak a NER média beszél róla.)
2022. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
75%
A kuruc infó részben Novák Előd tulajdonában van, innentől nem NER médiaként nehéz beszélni róla, főleg, amikor leirtuk fent is, nem jegyzett az NMHH alatt, nincs impressziuma, nem tudod a biróságra cipelni őket, bebizonyitani a hireik valódiságát. A kuruc infó NER média!
2022. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
61%

Jah, és nem hazudok, az nem én vagyok!

Csak a kuruc infót nem fogadom el független médiumként, mivel NEM FÜGGETLEN MÉDIUM!

2022. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
36%

2014 előtt is volt magyarellenesség. A 80-as években amikor még szovjetunió volt a magyar kaminosokat állandóan szopatták rendőrök az ukrán területen. Saját tapasztalat és több kommentelő is megerősítette egy másik kérdésnél.

Szóval ismert jelenség már vagy 40 éve a magyargyűlölet.

Lehet hogy te akkor még csattogós lepkét tologattál az oviban, de az idősek még emlékeznek rá.

2022. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

#42 Mi bizonyítja, hogy a kuruc.info részben Novák Előd tulajdonában van, és mi köze Novák Elődnek a NER-hez? Csak ennyi a logikai bukfenc.

#43 Független médium nem létezik, szóval ha ez a probléma, akkor másnak sem kellene elhinned semmit.

2022. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
32%
A probléma veled van kedves kérdező, miért hiszed azt hogy csak jobboldaliak támogatják Oroszországot? Baloldali már nem teheti? Bármennyire is vágyálmod a baloldal sem oly egységes és moslékkavalkád mint Mgy-on az ellenzék.
2022. dec. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!