Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az hogy van, hogy a heteroszex...

Az hogy van, hogy a heteroszexuálisokat lehet diszkriminálni?

Figyelt kérdés

"Európa első turistajegye LMBTQ-emberek számára. A jegy egyelőre csak Berlinben, Kölnben és Bécsben elérhető, s nagyjából úgy működik, mint egy általános turistajegy, csak diszkriminatív módon kizárólag "LMBTQ-személyek" számára."


[link]


Vajon mi történne, ha kizárólag heteróknak szóló jegyet árusítanának? Gondolom, az rögtön nácizmus lenne, de fordítva lehet.



2022. dec. 19. 23:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%

Brühühü nem kapok kedvezményt a melegbárba, pedig annyira szeretnééééék. Anyúúúúúú csúnyán bánnak velem a gonosz bácsik.

Kb így hangzik a hisztikétek.

2022. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

Az sem semmi, hogy a cikk írója és a kommentszekció is Hitlert élteti, miközben ugyanezen emberek szerint Putyin csak nácítalanít a szomszédban.

Nem tudom eldönteni, hogy ezek az emberek ennyire aljasok vagy csak szimplán buták.

2022. dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
#11: Idióta, pont az a lényeg, hogy bárki kap kedvezményt, akinek ott a kezében a b*zijegy.
2022. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#9: Az zavar, hogy az LMBTQ-jegy miatt maximum pár fórumon hőbörög egy-két ember, és senki nem foglalkozik vele, míg ha hetero jegy lenne, akkor az egész média erről szólna, minden politikus elhatárolódna, az EU kötelezettségszegési eljárást indítana, és úgy tekintenének az országra, mint ahol a nácizmus ütötte fel a fejét.
2022. dec. 20. 00:55
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan a kurucz.infot raktad ide mint hiteles linket ? Kérdésedre a válasz amúgy mert hangos kisebbség hülye próbálkozása megfog bukni mint a kávézó ahol a férfiak plusz pénzt fizettek. Amugy meg nem tudom mit izélsz megmondod hogy asexualis vagy és kész azt aztán végképp nem tudják ellenőrizni. Mindenesetre fejezd be a kurucz.info olvasását hidd el jot fog tenni.
2022. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%

Azért lmbtq jegy, mert a meleg szórakozóhelyeknél ad kedvezményt. Mi a ráknak hívhatnék még?

Ez ugyanaz, mintha kiborulnál azon, hogy a "Vienna city pass" vagy mi csak Bécsben ad kedvezményt és ingyenes utazást és nem tudod felhasználni Londonban.

2022. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
17. Ezért a jegyért is ugyanúgy fizetni kell. Azért lmbtq jegy, mert az lmbtq szórakozóhelyekre szól, nem pedig azért, mert az lmbtq személyeknek osztogatják csak.
2022. dec. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

10-es, én azt gondoltam, tömegközlekedés ingyenes igénybevételére szóló jegyekről van szó. A kurucinfós linkre nem kattintottam rá.

:-)))))))))))))))))

(Most magamon nevettem.)

2022. dec. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

"míg ha hetero jegy lenne, akkor az egész média erről szólna, minden politikus elhatárolódna, az EU kötelezettségszegési eljárást indítana,"

Szellemekkel harcolsz, szerintem senki se foglalkozna hetero jeggyel. Lehet hogy volt is már valahol, lehet hogy több helyen is, de annyira nulla hírértéke van, hogy senkit se érdekel. Ez csak téged zaklat fel ennyire kérdező, az emberek erre rá se bagóznak.

2022. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Baluba ***** válasza:
94%

A kérdezőnek teljesen igaza van, hiszen a múzeum, középkor, közlekedés vagy éppen romkocsma tematikájú túristajegyek ellen minden jóérzésű ember liberális most is küzd, hiszen diszkriminatív azokkal szemben, akik nem kedvelik ezeket a témaköröket!


Viccet félretéve, egy bárki számára megvásárolható túristajegyről van szó, amivel bárki számára látogatható helyekre lehet kedvezményt kapni. Hol van ebben bármi diszkrimináció?

2022. dec. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!