Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az hogy van, hogy a heteroszex...

Az hogy van, hogy a heteroszexuálisokat lehet diszkriminálni?

Figyelt kérdés

"Európa első turistajegye LMBTQ-emberek számára. A jegy egyelőre csak Berlinben, Kölnben és Bécsben elérhető, s nagyjából úgy működik, mint egy általános turistajegy, csak diszkriminatív módon kizárólag "LMBTQ-személyek" számára."


[link]


Vajon mi történne, ha kizárólag heteróknak szóló jegyet árusítanának? Gondolom, az rögtön nácizmus lenne, de fordítva lehet.



2022. dec. 19. 23:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%

Kuruc.info?

Egy csomó felület van ahol a fidesz nyomja az álproblémákat. Általában a mandinerre szoktak hivatkozni, végre valami új.

2022. dec. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam, de köszi az infót, egyébként is tervben van egy berlini út. 🏳️‍🌈❤
2022. dec. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom más irta már e, de aki a fenti cikket megírta tuti hogy nem százas.
2022. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
92%

Megnéztem a bécsi sima Citypass árakat, meg a Queerticket árakat Bécsben, hát az lmbtq jegy pár euróval olcsóbb mint a sima Citypass, de gondolom azért mert csomó program amire fel lehet használni a kedvezményes jegyvásárlásnál az nem hinném hogy heteroknak szól (drag showk, melegbárok).

Ez így szerintem nem diszkriminatív, akkor lenne az, ha valaki pontosan ugyan azt kapná mint egy hetero, csak olcsóbban, ha lmbtq-nak vallja magát.

2022. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
94%

"#9: Az zavar, hogy az LMBTQ-jegy miatt maximum pár fórumon hőbörög egy-két ember, és senki nem foglalkozik vele, míg ha hetero jegy lenne, akkor az egész média erről szólna, minden politikus elhatárolódna, az EU kötelezettségszegési eljárást indítana, és úgy tekintenének az országra, mint ahol a nácizmus ütötte fel a fejét."


Ha ennek megfelelően a kedvezményes hetero jegy mondjuk egy Mi Tanyánk tüntetésre szólna, vagy valami szélsőjobb kocsmába? Nem, szerintem mindenki leszarná.

2022. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!