Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 2024-es német EB-n még a fű...

A 2024-es német EB-n még a fű is szivárványmintás lesz?

Figyelt kérdés
A katariak megálljt parancsoltak a libbant németek LMBTQP-s propagandájuknak. Elképzelhető hogy a bosszútól, liberális dürohamtól fűtve a németek kötelezővé teszik az LMBTQP-s ruházatot a sportolókon? A számukra nácinak tekintett Magyarországot, Szerbiát meg kitiltsák ez EB-ről?

2022. dec. 22. 06:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a 24-es EB helyett érdemesebb lenne megvitatni, hogy miért is homofób a kérdező!

Szerintem, mert ahelyett, hogy boltba járna tojásért és lisztért, vagy tanárok helyzete végett aggódna, esetleg az összedőlő egészségügy miatt, vagy az ország gazdasági helyzete végett, az a legnagyobb problémája igy korán reggel, ha valaki szivárványos szineket hord! Szerintem ez nettó homofóbia!

2022. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
31%
#9: Most miért beszélsz így? A "degenerált komcsikat" speciel gyerekkorom óta utálom (ezért sem szívlelem az MSZMP-t, az abból létrejött MSZP-t, és az onnan kiszakadt DK-t!) Az elvtárs megszólítás még Hiller idejében is megszokott volt az MSZP-kongresszusokon, mint ahogy az Internacionálé eléneklése is. Én sosem szavaztam ezekre az elvtársakra, te pedig hányszor is? (Kínos ügy, igaz? Ezért komcsizol le olyanokat, akik sosem szavaztak rájuk. Én speciel eddig csak a Fideszre, vagy az LMP-re. A kör bezárult. Te pedig újfent beégtél.) :)
2022. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
29%
12es, én a gombát utálom gyerekkorom óta, igy a rántottgombát és a gombapörköltöt is, de a májat sem komálom, ugyanilyen megfontolásból!
2022. dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
56%

"Köszönjük a mai homofób kérdést."


Szívesen máskor is!😁

2022. dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
24%

#12 ha utálnád a komcsikat nem lennél fideszes. Most írtam volna ki teljesen hogy degenerált komcsi fideszes? Azt hiszem ez manapság már magától értetődő, hogy aki komcsi, az fideszes.


Hogy a fideszesek azt mondják magukról hogy ők jobboldaliak? Hát persze hogy a magatok fajtában működő önellentmondásokat feloldják. Marketing szempontból jó.


De attól még én is mondhatom magamról hogy a pápa vagyok, aztán attól az leszek? 😆


Csak emlékeztetőül a teljesség igénye nélkül:

🔴🔴🔴KOMMUNISTA HŐSÖK:

‼️Gajdics Ottó – a nyíregyházi főiskola KISZ-titkára

‼️Bencsik András - még 1986-ban is a fiatalok szovjet baráttá nevelését szorgalmazta

‼️CÖF vezető Csizmadia – MSZMP tag

‼️CÖF vezető Fricz Tamás Tamás – KISZ-titkár, az IfjúKommunista folyóirat munkatársa

‼️Bogár László – MSZMP tag

Orbán Viktor – gimnáziumi, majd egyetemi KISZ-titkár

Varga Mihály – KISZ-titkár

Rogán Antal – KISZ-titkár

Deutsch Tamás – KISZ-titkár

Tállai András - MSZMP tag

Kövér László – MSZMP tag, a Központi Bizottsághoz tartozó társadalompolitikai intézet munkatársa, és a Magyarországi Ifjúsági Szervezetek Országos Tanácsa (MISZOT) alelnöke (a másik alelnök Gyurcsány Ferenc volt)

Matolcsy György – MSZMP KB közgazdász

Pintér Sándor – MSZMP-titkár

Harrach Péter – MSZMP-tag

Boros Imre – MSZMP-titkár

Schmitt Pál – az Országos Testnevelési és Sporthivatalnak (OTSH) alelnökeként miniszterhelyettes a Lázár-, majd a Grósz kormányban

Hoffmann Rózsa – MSZMP-tag

Mikola István – MSZMP-tag, a Hazafias Népfront alelnöke

Stumpf István – MSZMP tag, a Hazafias Népfront alelnöke

Fónagy János – MSZMP-tag

Martonyi János – MSZMP-tag

Járai Zsigmond – MSZMP-tag

Vonza András – MSZMP-tag

Ligetvári Ferenc – MSZMP-tag

Chikán Attila – MSZMP-tag

Turi-Kovács Béla – MSZMP-tag

Kerényi Imre – MSZMP alapszervezeti titkár

Szűrös Mátyás – MSZMP KB-titkár

Boross Péter – MSZMP-tag

Balogh Gyula – MSZMP-tag



Egyébként igazad van, sajnos szavaztam az "elvtársak"-ra, hiszen 2010-ig minden választáson a fideszre szavaztam, de megbántam. Rájöttem, hogy ahogy valaki mondta "kommunista a kutyából nem lesz demokratikus szalonna" ;)

2022. dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem, mert ahelyett, hogy boltba járna tojásért és lisztért, vagy tanárok helyzete végett aggódna, esetleg az összedőlő egészségügy miatt, vagy az ország gazdasági helyzete végett, az a legnagyobb problémája igy korán reggel, ha valaki szivárványos szineket hord! Szerintem ez nettó homofóbia!"


Szerintem meg aki az LMBTQ reklámozással egy vb-n, meg festmények leöntésével foglalkozik, és ez a legnagyobb problémája,ahelyett hogy azt nézné hogy tönkreteszik a világot,az egy netto barom.

Azért is jutott ide a mostani európai mainstream mert minden xarság fontosabb mint pld a biztonsagpolitika vagy a gazdaság.

A két eszlény valamellik nap azt tartotta legfontosabb kérdésnek, hogy lefűrészeljék a berlini karacsonyfa tetejét.

2022. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
23%

"Ha így folytatják, hamarosan minket (fehér keresztény heterókat) fognak oda hurcolni, ahová anno a zsidókat"


Ennek sajnos igen komoly reális esélye van.

2022. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 hypno ***** válasza:
21%

#7


Ki hozta elő a témát? Te. Nélküled most sem beszélnénk róla.

Ha eleged van belőle, minek lovagolsz rajta?


Szóval igen homofób vagy, mert mindíg ott az irracionális rettegés benned. Reggel felkeltél és már ezzel foglalkoztál. Aludni tudtál?

2022. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
16-os és ettől több tojás lesz a boltban?
2022. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
57%
Ajjajj pedig a szivárványok tényleg nagyon félelmetesek. Remelem eső után is ki vagytok akadva ha a természetben látjátok b
2022. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!