Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak engem zavar az Oroszok...

Csak engem zavar az Oroszok "Ukrajna egy mesterséges ország" érve a (vissza)hódításra?

Figyelt kérdés

Minden ország mesterséges ország. A fő érv az szokott lenni, hogy Ukrajnában is oroszok élnek.

Ez miért ilyen elterjedt ürügy a hódításra?

Bőven van példa más olyan országokra is, amelyek ugyanazt a nyelvet használják, de különálló országok. A fordítottja is igaz, pl. Oroszország sem csak oroszokból áll.

Nem lenne tisztább, ha a Kreml nyíltan kijelentené, hogy "igen, tudjuk, hogy Ukrajna független állam, mi tettük annak idején azzá, de nem érdekel, mert szeretnénk visszahódítani"?



2022. dec. 30. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha kiemelsz egy fél mondatot akkor ne csodálkozz azon ha nem érted.

nem azért mentek be az oroszok, mert Ukrajna szerintük egy mesterséges ország, hanem mert ebben az országban hatalmas orosz kisebbség élt és az ukrán hatalom azokat az ukrán nácikat támogatta akik gyilkolták ezeket az oroszokat évek óta.

A helyzet magyarázatának egy része az, hogy ez egy mesterséges ország, valójában eddig nem is volt olyan, hogy ukrán nemzet - most jött létre ezzel a háborúval a nemzettudatuk az ott élőknek.

Ez az egész egy hergelés következménye. felhergelték az ukrán vezetést, hogy menjen neki az oroszoknak és hiába volt a 2014-es Krími támadás, az oroszokat nem vették komolyan és olyan helyzetet hoztak létre amiben Putyin felült a hergelésnek és megtámadta egész Ukrajnát.

A hülye másik hülyével nekiállt háborúzni, amihez okot adtak mindkettőnek.

Hiába érted innen kívülről, hogy ezek mennyire fals indokok, hiába tudod, hogy ezek csak elfedni vannak a valós szándékaikat, attól még a háború ott van és be kellene fejezni.

Annak meg nem az a módja, hogy megint ugyanazt csinálod, megint nem figyelsz a valóságra csak elhiszed a nyugati propagandát.

2022. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

"ukrán nácikat támogatta akik gyilkolták ezeket az oroszokat évek óta"

Te a másik irányból hiszed el a propagandát.

2022. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
#2 Nem, nem hiszem el egyik propagandát sem. Vannak viszont tények és azok ezt igazolják amit leírtam.
2022. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%

Egyetlen bizonyítékot nem láttam az ukránok bűnéről,

az oroszok piszkos tevékenységéről annál többet.

2022. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Az,hogy Ukrajna mesterséges ország nem igaz.

Egy létező ország, viszont a területeinek egy részét szovjet diktátorok dobták össze, az pedig teljesen mesterséges.


Akkoriban még nem volt szó a SZU széteséséről.

2022. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

#4 "Egyetlen bizonyítékot nem láttam az ukránok bűnéről,"

Nem is fogsz ha csak azt a propaganda médiát figyeled amit eddig.

Pont ez a lényeg, hogy senkinek nem szabad hinni és nem szabad egyoldalúan tájékozódni, mert ebben a háborúban mindenki hazudik.

Ettől még vannak tények, vannak videók.

2022. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%

Amiket a kérdező állít, arra semmiféle bizonyíték nincs,

csak a meggyőződése. Tehát, orosz propaganda.

2022. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Mutasd már meg azokat a bizonyítékokat, hogy ukrajna területén a háború előtt ukrán nácik oroszokat gyilkolnak.
2022. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Hitler is hazug indokokkal "indított".

Most az oroszok is.

2022. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Csak téged. Engem Ukrajna létezése zavar. Már rég le kellett volna dózerolni vagy szőnyegbombázni azt az egész szartelepet.
2022. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!