Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hallottatok a twitter file-okról?

Hallottatok a twitter file-okról?

Figyelt kérdés

Szinte minden nagy vállalati médium hallgat Joe Biden, az FBI és a Twitter összejátszásáról.


A választásokat nem az oroszok, hanem maguk a nagy techcégek befolyásolták a titkosszolgálatokkal.


És ma sem lehet erről a hatalmas hírről hallani túl sok helyen.


Se a 444, se a hvg, se a telex, se senki.


Mert amikor Bidenékről hull le a lepel, a russiagate-konteoról, a hunter Biden laptopról, akkor ezek a nagyon független szerkesztőségek tücsökként ciripelnek.



2023. jan. 7. 03:40
A kérdező szavazást indított:
Hallottam róluk.
Nem hallottam róluk.
He?
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell Amerikában egy elnök, aki szembemegy a liberális establishmenttel.
2023. jan. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Ezeket a liberális szerencsétleneket kiírtanák mindenhonnan, egy szebb világban élhetnénk.
2023. jan. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De milyen orwelli az elnevezés is…
2023. jan. 7. 07:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem itt megy félre a Kritika, mert aki nem tudja, milyen mélyen cenzúráznak, milyen precízen irányítják a híreket, és mennyire általánosan, annak elég felszínesnek hat a 2-es érve.


Ha viszont elmondja nekik valaki, hogy a hvg 444 és telex kevesebb kínos sztorit mond El a demokrata pártról, mint az orbàni média a fideszröl, akkor talán egg kicsit leesik valami nekik.

2023. jan. 8. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!