Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael vagy Palesztina a...

Izrael vagy Palesztina a nagyobb provokátor?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 20:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%
20, a megalapozott kritika ellen senkinek semmi kifogása. Csakhogy Te ismeretek nélkül RÁGALMAZOD Izraelt, amire vonatkozik Magyarország miniszterelnökének 18-ban idézett közlése.
2023. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
Ha visszanézed mindent bizonyítottam. Én tényeket közlök. ENSZ jelentéseket, statisztikákat. A cionisták pedig semmit nem bizonyítottak csak hazudoztak.
2023. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos, többet nem tudok segíteni. Mint már többször javasoltam, keress meg egy jó pszichiátert! Biztosan segíteni fog. :)
2023. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
52%
Én pedig elmondtam hogy pszichiátert neked kellene meg azoknak akik Izraelben ilyen tömeggyilkos fasisztákat választanak vezetőnek.
2023. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
56%
Azért csak keress meg egy jó pszichiátert! Biztosan segíteni fog. :)
2023. jan. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem én védek egy fasiszta terrorállamot ami népirtást követ el a palesztinok ellen és veszi el a földjüket, a tetejében pedig a palesztinokat állítja be terroristának.
2023. jan. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
56%

26

Valóban nem, Te olyan szavakat hsználsz, amikrõl nem tudod, hogy mit jelentenek. Ezért mondom: keress meg egy jó pszichiátert! Biztosan segíteni fog. :)

2023. jan. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%

Hogyne tudnám mit jelentenek. Izrael fasiszta. Definició szerint a fasiszta mozgalmak közös vonásai az állam fontosságának messzemenő hangsúlyozása, a saját etnikum felsőbbrendűségébe vetett hit valamint a katonai szellem eluralkodása a társadalomban. Ez mind igaz Izraelre. A fasizmus a politikai erőszak, a háború és a gyarmatosítás eszközeivel keresi a nemzeti megújulást és álláspontja szerint a felsőbbrendű népeknek, „fajoknak” életteret kell szerezniük a gyengébbekkel és alsóbbrendűekkel szemben. A zsidó vallás a zsidó etnikum felsőbbrendűáségét hírdeti és terjeszkedik miközben népirtást követ el a alesztinok ellen.


Izrael terrorállam mert államszinten alkalmaz terrort a palesztinok ellen.


Ait Izrael tesz, bőven kimeríti a népirtás fogalmaát, lásd egyetlen katonai akcióban meggyilkolt 1500 palesztin civil amiből 500 gyerek.

2023. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
56%

28, tehát sejtesz alamit a fasizmusról (hogy tudnád, az túlzás), de fogalmad sincs sem arról, mi a népirtás, fõleg pedig Izraelre, a Közel-Keletre vonatkozó tényleges, valódi ismereteid a nullával egyenlõk.

"meggyilkolt 1500 palesztin civil"

Töbször tájékoztattalak, az 1500-nak legalább 40%-a fegyveres terrorista, persze civil RUHÁBAN, a hamasz 18 év alatt gyereknek számítja, holott ilyenek közül sokan fegyverrel követnek el terrorcselekményeket.

Szóval keress meg egy jó pszichiátert! Biztosan segíteni fog. :)

2023. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Egyébként nyilvánvaló, hogy a magukat "palesztinnak" vallók között vannak a provokátorok, Izrael pedig csak védekezik.
2023. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!