Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránok miért nem ásták be...

Az ukránok miért nem ásták be makukat Luhanszkban is úgy, ahogyan tették Donyeckben 2014 után?

Figyelt kérdés
Az oroszok könnyen elfoglalták Luhanszk megyét, míg Donyeckben kb semmit nem haladtak. Stratégiailag Luhanszk kevésbé fontos, vagy miért adták át szinte ellenállás nélkül a megye többi részét?

2023. jan. 12. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert ostobák.
2023. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Csak a ritkán lakott terülteket foglalták el könnyen Luhanszk megyében.
2023. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2: De ott volt pl Szeverodonyeck vagy Liszicsanszk, ezek nem olyan kis városok.
2023. jan. 12. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Meg a sűrűn lakottakat.
2023. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Mert már akkor elásták magukat :) Nincs már mélyebbre lehetőség :P


Meg amúgy is! A hős ukrán katona nem ássa be magát, hanem kézzel elkapja a golyót, és lepattan róla a gránát.

2023. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Nem tudom, hogy miért jem lehet értelmes válaszokat írni.
2023. jan. 12. 20:23
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

6.


Oroszimádó vagy, és Putyin-fanatikus, ha nem hiszed el, a nyugati tényeket. Köztudott, hogy az ukránok 1-2 embert veszítettek, az oroszok pedig majdnem 20 ezret. A leszedett járművekben is hasonló az arány.

2023. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: Én ilyet nem mondtam, csak feltettem egy kérdést. Az 5-ös válaszod viszont egy fas*ság volt, már bocs a kifejezésért. Ne légy ennyire frusztrált.
2023. jan. 12. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8.


Téged nem bosszant amúgy, amikor ugyanezeket a szar túlzásokat a német, vagy amerikai újságok közlik le, mint "tényeket"? A ruszkiktól legalább megszoktuk a hazudozást, a túlzásokat, de a nyugatnak több esze lehetne, felülemelkedhetne.

2023. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9: Engem nem bosszant, meghallgatok mindenkit, aztán abból megpróbálom kiszűrni, hogy mi az ami igaz lehet és mi az ami teljesen abszurd. A végén úgyse ezen fog múlni, a végeredmény pedig mindenki számára többé-kevésbé egyértelmű lesz. A részletek pedig kevésbé lesznek utólag relevánsak.

A túlzások ellenére a nyugati forrásokat még mindig megbízhatóbbnak tartom, de korántsem tökéletesnek.

2023. jan. 12. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!