Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Joe Biden otthonában talált...

A Joe Biden otthonában talált titkosított dokumentumok az amerikai "kiesett az ablakon" eset?

Figyelt kérdés

Azt értem hogy titkosított, de azt esetleg valahol tudni vagy sejteni hogy miféle dokumentumok ezek?

Valóban nem ott volt a helyük, és most ez ciki, vagy ilyen kifogással ki akarják p1cs@'zni a posztjáról az elnököt?



2023. jan. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Le fog mondani.
2023. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamala Harris? Mondjuk a konteókban volt már erről szó😂
2023. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Forrás: Apáti Bence, Szakács Pisti vagy Bohár Dániel?
2023. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: kinek írod?
2023. jan. 14. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad 4-es, a 3-as a tipik tájékozatlan, olvasatlan f@sz😂.

A FORRÁS követelő, azt tele vannak híroldalak😂

2023. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezért kérdeztem mert ha beírom googleba egy csomó cikket feldob és emiatt nem is linkeltem egyet se
2023. jan. 14. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogi szempontból: valószínűleg lesz egy rövid vizsgálat, aminek a végén kijelentik, hogy nincs semmi gond.


Politikai szempontból: a republikánusok persze napi negyven milliárd-milliárd-milliárd-milliárdszor elmondják majd, hogy ez a legrosszabb dolog amit bármilyen ember valaha csinált a világtörténelemben, és sokkal rosszabb, mint Hitler, Sztálin és Mao együttesen, szor ezer, plusz a Sátán, szor ezermilliárd. És még annál is sokkal rosszabb.

Aztán ennek se lesz semmi következménye. A republikánus szavazók jelenleg is úgy gondolják, hogy Biden rosszabb mintha Hitlert a Sátánadik hatványra emelnéd. De komolyan, a republikánusok gyűlölete Biden iránt iszonyú vicces.

A demokrata szavazókat meg nem érdekli ez az egész. A demokraták úgy vannak Bidennel, hogy nem szeretik különösebben, de legalább nem kettyós, mint az összes republikánus.

Szóval mindenki ugyanott marad, ahol eddig is volt, politikai értelemben.


Személyes véleményem: Biden életében több tízezer titkosított dokumentummal dolgozott, nem csoda hogy előfordulnak ilyenek. Amíg nincsen annak nyoma, hogy ez valami különleges dolog lenne, addig semminek tekintem ezt az ügyet.

2023. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!