Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a Lüzerath-i...

Mit gondoltok a Lüzerath-i konfliktusról?

Figyelt kérdés

Egy német falvat Lüzerathot felvásároltak és ledózerolnak hogy szénbányásszanak ott. Ennek megakadályozására évekre odaköltöztek aktivisták, akiket mostanra vertek le a rendőrök.


Itt egy doku róla

[link]


2023. jan. 18. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi erővel megvásárolhattak volna ők is egy házat, amivel betesznek a teljes falu lerombolásának.
2023. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom ez már megtörtént akkor mikor híre se volt
2023. jan. 18. 00:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1: Ez nem megy, ilyen esetekben minden normális álamban ki lehet sajátítani azt az ingatlant.
2023. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

#3


Hogy egy magáncég azt csináljon ott, amit akar? Kétlem.

2023. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4: Nem baj, attól még így megy ez.
2023. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túltolják. Ha már egyszer megvásárolták akkor pont, picit túltolják már ezt a zöldséget. Menjenek szedjenek szemetet vagy bármi azzal is hasznosabbak mit ezzel, ha már egyszer képtelenek felfogni, hogy jelenleg nem lehet még kiváltani a szenet.
2023. jan. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hypno ***** válasza:
100%
Már vagy 50 falu eltűnt, mert szénkészleten állt, csak eddig nem volt ekkora sivalkodás.
2023. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy korábban sikeres hisztériát csináltak az atomerőművek ellen, aztán hogy most almás a gáz, egyenlőre a szén maradt olyan energiaforrásnak, ami az alternatív energiák holtidejét kitöltheti és stabillá teheti az energiaellátást.

Nem maradt más lehetőség, de ez meg beteszi a kaput a klímacéloknak.

Muszáj lett őket erőszakkal eltávolítani.

Én reménykedem abban, hogy egyre jobbak a modern szénerőművek hatásfokai és a környezetszennyezést csökkentő technológiák is óriási változásokat ígérnek, így talán nem lesz komolyabb visszaesés és ezért talán nincs igazuk a zöldeknek a nagy mértékben növekvő légszennyezéssel kapcsolatban.

Olvastam ilyen híreket technológiai magazinokban, kérdés viszont, hogy a régi, vagy az újra beüzemelő erőműveket mennyire lehet majd modernizálni?

2023. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Pontosan. A konfliktus az hogy az emberek agyába beültették hogy a "szén rossz, értem?", az "atom rossz, értem?", az "olaj rossz, értem?" de ehhez képest szénbányákat nyitnak újra. És mindenki hülyén néz maga elé, hogy miként viszonyul ez a szent klímacélokhoz :-D

2023. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Mocsok dolog, egy ilyen szép falvat egy ilyen marhaságért lerombolni! Csinálják az ukránoknál, ott úgysincs már ép ház, legalább lenne gazdaságuk a háború után!
okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!