Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az orosz fogságba esett...

Az orosz fogságba esett kárpátaljai magyarokat nem lehetne valahogy elkérni, és áthozatni Magyarországra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
ez ukrajna belügye, a magyar kormány a megnyilatkozásival ártott már eleget a kárpátaljai magyaroknak, nem kell ezt még tetézni, az ukrajna ellenes nyilatkozatoknak köszönhetően a kárpátaljai magyarokra véres rongyként néz már minden ukrán.
2023. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Így van, inkább Viktornak kellene megválogatni mit beszél vagy mondjon le.
2023. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Előtte sem éltek itt, most miért kellene idehozni őket?
2023. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem. A kárpátaljai magyaroknak az első adandó alkalommal meg kellene adniuk magukat, majd a Wagner csoport mintájára Orbán csoport néven az oroszok oldalán harcolni a nácik ellen.
2023. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
A magyar kormányt a saját népe se érdekli, miért érdekelné pár "senki földjén" élő külhoni magyar?
2023. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kösz a kommentem törlését.
2023. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelettel kell beszélni a többi válaszolóhoz és nem lesz törölve.

Csak az a baj hogy a jobboldaliak a masik ember tiszteletét hírből sem ismerik tisztelet a kivételnek.

2023. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

És tisztelettel kell beszélni a saját vérenkről. Olyan államnak meg nem tapsolni kell,amiigenis elüldözi a kisebbségeit.


És igen,az ilyenekkel mint Te meg a többi ukrajnamániásnak kellene helyet cserélni a magyar nemzetiségű hadifoglyokkal.

2023. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
En kárpátaljan születtem, tudom hogy nem üldöznek el senkit. Mindenki aki eljön önszántából teszi, elsosorban a munkanélküliség miatt ami egész Ukrajnát sujtja. A magyar kormány a szexuális kisebbségekkel teszi ugyanezt, vagyis ugyanugy saras ha alapvető emberi jogról van szó.De mégegyszer leszogezem én nem 20 éves koromig eltem kárpátaljan, es nem ért semmilyen atrocitás a magyarságom miatt. Pedig nem beszéltem ukranul, maximum egy vasarlast tudnék lebonyolítani ukranul. Ha hivatalba ügyintézés miatt menni kellett vittem magammal valakit aki segít. Minden megoldható.
2023. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!