Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Még mindig sokan támogatják...

Még mindig sokan támogatják és bátorítják az ukránokat tudván, hogy a külhoni magyarokat elnyomják?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom kint élő barátoktól, ismerősöktől hogy hogy bánnak velük most főleg ebben a helyzetben, és láttam most Toroczkai is készített ennek margójára egy videót. Szerintek továbbra is sokan "védik" ezt a szent népet, vagy egy-két embernek változott a véleménye azóta?

2023. jan. 30. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Sokaknak változott biztos a véleménye.
Nem hiszem hogy sokaknak változott a véleménye.
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Az egész világon kezd apadni a kijevi rezsim iránti lelkesedés, fura lenne, ha pont Magyarországon ne lenne így.
2023. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Mondasz valamit én is ezt érzem, csak annyira tolják még most is, és nem tudom fura ez nekem. De legyen igazad azt mondom.
2023. jan. 30. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Megtámadtak őket az oroszok, védik a hazájukat.
2023. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
3: Ezt speciel sértegető nyilatkozatok nélkül is megtehetnék. Annak a támadásnak meg azért megvoltak az előzményei...
2023. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Igazad van ,de Viktornak sem kellene őket sértegetni, van elég bajuk.
2023. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#6 Amíg nem fáj addig nincsen baj. Propagandának nem nevezném azoknak a tapasztalatait akik ott élnek, de sebaj te ezt jobban tudod. Miért nem fogsz fegyvert, és mész harcolni a honfitársaiddal?
2023. jan. 30. 18:21
 7/12 A kérdező kommentje:
#3 Az hogy védik azzal semmi gond nincs, de nem kell sírni-ríni meg más nemzetiségeket megbélyegezni úgy hogy ők aztán nem tehetnek arról hogy ők átkerültek a térképükre.
2023. jan. 30. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig vannak. (A "sértődött májas hurka" Leopárd-tankjai is azért kellenének.)
2023. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Támogatom az ukránokat. Nem azért, mert szeretem őket, hanem azért mert Amerikát és a Nyugati világot szeretem és azt akarom, hogy Oroszország ne tudjon terjeszkedni.
2023. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

én a háború elején is az oroszoknak szurkoltam mert tudom milyenek az ukránok! az ott élő kisebbségekkel (pl Magyar) DE még ígyis enyhén bántak velünk (csak lekutyáztak minket, csak zászlót akartak égetni, csak fenyegettek hogy ivóvízet mérgeznek) de kelet ukrajnába több ezer ártatlan oroszt öltek meg!


szóval 1 ennyire undorító népnek én szerintem nincs keresnivalója e bolygón! persze ez csak az én véleményem!


az meg hab a tortán hogy az ukránok mennyire undorítóan álltak bele mindenkibe, még a saját szövetségeseikbe is! szóval aki ukrajnának szurkol, az én szerintem nagyon de nagyon sok mindent nem tud!

2023. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!