Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország legyőzhetné...

Magyarország legyőzhetné ukrajnát?

Figyelt kérdés

Tudom hogy furcsa elméletem, és NATO tagállamok vagyunk, szóval erre nincs esély, ez csak egy elméleti kérdés!


Szóval magyarország szomszédja ukrajnának, szerbia egyértelműen orosz párti és a hírek szerint ukrajna katonahiányban van! szóval ha a szerb és magyar hadsereg kárpátalját megtámadná, és belarusz meg északról támadna, akkor akkora haderő támadná meg ukrajnát hogy az emberhiány miatt (és mert sok katona több irányból támad) ukrajna összeomlana? hiszen az ukrán hadsereg nagyja levan kötve kelet ukrajnában! ha belarusz megtámadná ukrajnát ukrajna hatalams bajba lenne! ha ez mellé kapna mégegy szerb-magyar támadást akkor az már akkora haderő (3 irányból) amit egyszerűen nem tudna védeni és összeroppanna! belarusz ebben benne lenne mert orosz párti, szerbia szintén! szóval mondhatni hogy ukrajna (persze csak elméleti kérdés, lévén annak hogy NATO tag vagyunk nem támadhatjuk meg ukrajnát) szóval mondhatni hogy ukrajna bukása magyarország kezébe van?



2023. jan. 30. 19:46
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
szigorúan elméleti kérdés, "mi lenne ha" kérdés ez!
2023. jan. 30. 19:48
 2/24 konteós ***** válasza:
20%
ha belarusz is bekapcsolódna a hohlok nagy szarban lennének, így 3 oldalról legyőzhető lenne könnyen, már amúgy is a végét járják lassan
2023. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 konteós ***** válasza:
0%
amúgy én is gondoltam erre, egy a bibi, a magyar gyáva
2023. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 hypno ***** válasza:
47%

Az Ukránok elvernének minket mint a kétfenekű dobot.

Szigorúan elméleti alapon.

Még akkor is ha valamiként a magyarirtó szerbekkel cseresznyéznénk egy tálból.

2023. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Jelenlegi helyzetben nem.
2023. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#4

én ezt nagyon nem hiszem, azért szerbia hadserege nagy és a magyar hadsereg se rossz! és a belarusz ellen az összes katonájuk lefoglalva lenne, szóval erős túlerővel rendelkeznénk, persze ha nem akkor se baj mert lefoglalnánk annyi katonát hogy az orosz/belarusz sereg bemenjen mélyen ukrajnába

2023. jan. 30. 19:58
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen le. Az oroszok annyira meggyengítették, hogy egy második frontot már nem tudnának tartani.
2023. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Így lehet. De még tart a magyar sereg rehabilitációja. Van még hova fejlődni.


Viszont nem bíznék egy szerb katonában magam mellett.

2023. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Orosz barátság ide vagy oda, Szerbia szerint a megszállt ukrán területek Ukrajnát illetik. Ahogy egyébként Magyarország is ezen a véleményen van. Fehéroroszországnak pedig a háta közepére sem hiányzik ez a háború, mert nagyon rosszul is kijöhet belőle. Szerintem nem működne a dolog.
2023. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem!


Mert nem csak Ukrajnával kerülne szembe, de burkolt módon az egész nyugati tömbbel élükön az USÁval!!

2023. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!