Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ennyi oroszbarát...

Miért van ennyi oroszbarát Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom,csak egyszerűen nem értem.

Akár itt a gyakorin vagy más fórumokon is rengeteg oroszbarát,orosz szimpatizánssal lehet találkozni.

Miért?


Személy szerint én ugyanúgy rühellem mind a két népet.

( ukrán,orosz)

Annak örülnék a legjobban,ha bárhogyan is,de végre béke lenne.

És bármennyire is rühellem az ukránokat és az oroszokat,azt el kell ismernem hogy az oroszok kezdték a háborút,az oroszok az aggreszor ország.

( És azt nem fogadom el,hogy az ukránok ki provokálták) ez béna duma.



2023. febr. 2. 13:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt lehet az orosz propaganda az okozója másrészt a Mi Hazánk szavazóbázisa és talán a volt kommunisták és leszármazottjaik.

Persze hozzáteszem az oroszokkal nincsen baj, csak a háborúpárti politikusaikkal.

2023. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1*

Ez egy teljesen korrekt vélemény,lehet benne valami.

2023. febr. 2. 13:59
 3/35 anonim ***** válasza:
26%
Zelenszkij volt tanácsadójának van egy néhány éves interjúja, ahol azt mondja, hogy ők inkább a NATO-hoz tartoznának - mert szerintük nem tudnak semlegesek maradni - és tudják hogy ebből így balhé lesz. A NATO-ba kerülés ára pedig az, hogy lesz egy (vagy több) nagyobb háborújuk az oroszokkal, ahol legyőzik őket. Ennyit arról, hogy 0 provokáció volt benne.
2023. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

3*

És emiatt szimpatizálsz,az oroszokkal?

2023. febr. 2. 14:08
 5/35 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem azért, mert ez a kormány kommunikációja is, és nagyon sokan mindenre bólogatnak, amit a párt kimond.


Ezen felül a médiumok döntő többsége Fideszes kézben van, és ezek is véleményformáló eszközök - orosz propagandával.


Nagyon sok embernek nincs különösebben saját véleménye, inkább idomulnak a többiekhez.

2023. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
29%
Mert régen oroszok eltartották a kádár népét. És ezért szeretik oroszokat.
2023. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, az oroszokat sem kedvelem különösebben, de az ukránokkal kapcsolatban eddig több rosszat hallottam.
2023. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

Eleve egy agresszor országot hogy lehet támogatni? Embereket ölnek meg.

Én az amcsikat is elitéltem mikor hatalmukkal visszaélve másokat megreguláztak.

2023. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 progizo ***** válasza:
50%
Én sem az oroszokat, sem az ukránokat nem kedvelem különösebben, de azt pláne nem, hogy oroszbarátnak skatulyáznak be engem azért, mert magyar létemre magyar országom és népem javát, biztonságát, gyarapodását akarom azzal, hogy kinyilvánítom Kárpátaljánk visszacsatolásának szükségességét hazánkhoz.
2023. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

9*

Ne legyen igazam,de

De "köszönhetően" a haborúnak

( amit Oroszország kezdett)

Szóval a háború után csodálkoznék,ha még lenne magyar szó kárpátalján.

2023. febr. 2. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!