Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Latin-Amerika überelné az...

Latin-Amerika überelné az USÁ-t a világ szemében, ha nem lennének ott ezek a lövöldöző utcai bandák meg nem lenne ekkora vagyoni különbség a szegények, meg a gazdagok között?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára népszerűbb lenne, ha közbiztonságban és vagyonegyenlőségben elérné legalább Spanyolország vagy akár Görögország szintjén.


Nekem alapból jobban bejön a latin-amerikai kultúra, mentalitás, közeg stb. mint az USA-i, szerintem sokkal barátságosabb, emberibb társadalom az észak-amerikainál, egy kicsit a 90-es évek Magyarországára és a Vajdaságra emlékeztet, ilyen "Szegény, de szexi" feeling-je van.

2023. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MDaniel98 ***** válasza:
15%
Akkor is egy koszos sz*rfészek lenne a legtöbb ilyen ország, szóval szerintem nem jelentősen.
2023. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Azért vannak ott lövöldöző utcai bandák meg szegénység mert régen ezek gyarmatok voltak, csak míg Amerika eltudott szakadni Angliától ők továbbra is Spanyol illetve ugye Brazília Portugál gyarmat volt és kiszopojozták mindenüket, ezek után baromi nagy nehézség lett volna erős gazdaságot építeni egy rendes kormánnyal, maradt a korrupt bűnöző életmód, szóval itt nem arról van szó hogy hirtelen kialakultak ezek az utcai bandák meg a szegénység hanem ok okozati összefüggés van a történelmi eseményeknek
2023. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!