Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fideszesek miért mondják,...

A fideszesek miért mondják, hogy az európai baloldal háborúpárti?

Figyelt kérdés
Ugye azzal indokolják, hogy fegyvereket küldenek Ukrajnának. Az EU legharciasabb állama ilyen téren viszont Lengyelország, ahol jobboldali kormány van. Miért kell hát ebbe is jobboldali/baloldali felosztást látni?

2023. márc. 20. 18:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Én fideszes vagyok nem mondom, mondjuk tény hogy a kormány lehet mondja de nem tetszik.
2023. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Normális ember nem háborúpárti es szerintem a baloldal többsége sem háború párti.
2023. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Mert a "jobb"oldalnak a békét csak Putyin békéje jelenti, nem a valódi béke.
2023. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Putyin békéje jelenti, nekem biztos nem pedig jobboldali vagyok.
2023. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
Mert valamivel muszáj savazni a baloldalt és mivel ők a kezdetektől fogva azt mondják hogy béke pártiak így hát az ellenzék csak háború párti lehet :) nem tűnt fel hogy az elmúlt 13 évben mindig a kormány mondta magáról hogy ők a jófiúk és az ellenzék a szemét mocsok ?
2023. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%
Ha egyszer az, akkor mit mondjanak róla?
2023. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
@6 nem mocsokabb, mint a kormany.
2023. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
A lengyeleknek évszázados ruszofóbiájuk van érthető okokból. Náluk jobban senki nem utálja az oroszokat, tehát érthető, hogy ők mindenáron az oroszok ellenségét támogatják. Viszont az tény, hogy nálunk és más országokban is a baloldalra jellemzőbb a háborúpártiság. Ők nem hajlandók tudomásul venni, hogy megegyezés nélkül nem lesz vége a háborúnak, és Ukrajna csak még több területet fog veszíteni. Ők csak annyit képesek mondani, hogy Putyin takarodjon Ukrajnából, addig nem lesz béke. Ez mi más, ha nem háborúpárti megjegyzés, hiszen semmi köze a realitásokhoz?
2023. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
3%
Ugy hallottam Márki Zaj Péter kész lett volna fegyvereket és katonákat küldeni Ukrajnába. Akkor ez nem háborúpártiság?
2023. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
bocs a nyers megfogalmazásért, de lehetett hallani hogy lengyel kikötő dugig tele van amerikai harci eszközökkel, tankok, tüzérség, lőszerek. a lengyelek bepucsítottak most amerikának, ezért ők jók, így fikázni nem szabad őket.
2023. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!