Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudtátok hogy a woke/transz...

Tudtátok hogy a woke/transz mozgalom már kb 100 éve elkezdődött?

Figyelt kérdés

[link]

A Weimari-Köztársaság alatt Berlint tartották az akkori világ legzüllöttebb, legerkölcstelenebb városának. Úgy is jellemezték mint az akkori kor Szodoma és Gomorája. Rengeteg prosti, kábítószer, pedofília, zoofília, nőnek öltözött férfiak. Mintha az lett volna a mostani világ prototípusa,vagy a béta verzióját próbálták volna ki ott.

Sőt hogy tovább menjek már sokkal régebb óta megvan ez az ideológia. A babilóniai talmudban is 8 nemet különböztetnek meg.

[link]

Aki ismeri a történelmet az tudja hogy az ókori Babilon milyen züllött, pogány, bálványimádó hely volt. Sajnos a babilóniai fogságból ragadt rá az akkori zsidóságra ez az életvitel, és sok más mai szemmel borzasztó dolog is.

Szóval ha úgy vélted ez valami XXI. századi agymenés akkor tévedtél. Én is megtöbbentem mikor rátaláltam. Ti mit gondoltok erről?



2023. márc. 23. 22:24
A kérdező szavazást indított:
Tudtam
Nem tudtam
18 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Igen, a weimari dologról hallottam. Remélem a mainak is úgy lesz vége, mint annak volt.
2023. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
A woke a 20. században indult, de a transzok csak az utóbbi 1-2 évtizedben telepedtek ennyire rájuk.
2023. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Ok. És?
2023. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

A weimari köztársaságról hallottam, hogy ott elfogadott volt a homoszexualitás, sőt a berlini egyetemen tanszék volt, ahol ilyen irányú szociológiai kutatásokat végeztek. A tanszékvezető természetesen homoszexuális volt. :-)

Az ókori kultúráknál arról tudtam, hogy Szodoma és Gomorra városokban voltak durva erkölcstelenségek, ezért pusztította el azokat Isten az Ószövetség szerint. És hogy a rómaiak is nagyon élvhajhászó, erkölcstelen életet éltek a birodalom vége felé. Ill. hogy a görögöknél is elfogadott volt az idősebb, bölcs férfi és fiatal fiú tanítványa közötti homoszexuális színezetű barátság, ezt hívták plátói szerelemnek.

2023. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Ez pedig itt Horthy nőnek öltözve. Jó szórakozást!


[link]

2023. márc. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
A woke és a marxizmus szorosan összefügg, márpedig a marxizmus jóval több, mint 100 éves. Sőt, attól, hogy marxról nevezték el, még nála korábbra is visszanyúlik, pl. az 1789-es franciaországi patkánylázadás is marxista ideológián alapszik.
2023. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5-ös: nekem is van közeli ismerősöm aki beöltözött lánynak, elküldjem? Na jó, az már személyi jogok megsértése lenne. És amúgy ettől még teljesen hetero mindkettő. Vagy mit akarsz ezzel mondani?

6-os: a jakobinusokra gondolsz? Igen ők is ezeken az elveken működtek.

Aki csak negatív pontozást adott azok is nyugodtan megszólalhatnak a témával kapcsolatban. Mondjuk elmagyarázhatnátok hogy miért kellene normálisnak (értsd: ép elméjűnek) tartani aki szándékosan aláveti magát ilyen csonkításnak, holott egészségesek ezek a testrészei. Valamint érdekelne hogy ezek a folyamatok amik a világban mennek szerintetek miért nem az emberiség hanyatlásának az egyértelmű jelei?

2023. márc. 24. 20:27
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Persze, minden ami új az emberi hanyatlás jele. Rabszolgák felszabadítása kapcsán elmondta egy sereg ember ugyanezt, női választójognál megint, hogy az mennyire “természetellenes, istentől távoli”. 100 évvel ezelőtti konzervatív meg elsírná magát hogy manapság mit jelent konzervatívnak lenni, ahogy rajta meg nevetne az előtte 100 évvel élő konzervatív.


Én speciel l#szarom.

2023. márc. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, ezek szerencsére egyidősek az emberiséggel
2023. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen elmebeteg, aberáltak mindig is léteztek.
2023. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!