Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elkezdődött az LMBTQ társadalo...

Elkezdődött az LMBTQ társadalom szétesése?

Figyelt kérdés

A videó szerintem önmagáért beszél: (a videó alatti kommentek elolvasása is ajánlott)


[link]


2023. márc. 25. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ez van ha Tajgetosz rászabadul a társadalomra.
2023. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Már érzékelhetőek a belső feszültségek egy ideje. A transzok ilyen szintű erőltetése visszatetszést kelt a feministáknál, akiket ezért letranszfóboznak, ők meg visszanőgyűlölőznek. Szép új világ.
2023. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Idővel szerintem normalizálódni fog a helyzet. Egyre több érintett látja és mondja, hogy ez már túlzó, szélsőséges és egyáltalán nem az elfogadásról szól. Azzal, hogy erre még több nácizást, -izmust és fóbiát vágnak az egyet nem értők fejéhez, csak még jobban megerősítik a gyanút, hogy valami nincs rendben.
2023. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

szerintem ennek eleve meg volt pecsételve a sorsa.

még nem néztem végig, csak hallottam erről, elég durva hogy ez megy.

2023. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%
Azt nem hinném,hogy szétesik az LMBTQ társadalom de nagyon túltolták a biciklit ezt a józanabb tagok is kezdik felismerni.
2023. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MDaniel98 ***** válasza:
69%
Nem, de az nem ártana, ha elkezdne normalizálódni.
2023. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel azt fogják elérni (vagy ezt is akarják?) hogy a társadalom azon tagjait akiknek nem veszi be a gyomra az ilyesmit azt eltolják a szélső jobbra, aztán csodálkoznak ha megszaporodik a gyűlöletbeszéd ellenük sőt még a tettlegesség is gyakrabban elő fog jutni. Ők generáltak egy problémát aztán csodálkoznak hogy áldozatok lesznek. Olvassátok el hogy milyen fajta elzüllés történt az első világháború utáni Weimari köztársaság Berlinjében. Aztán csodálkoztak hogy a nácik üldözték őket.

Ne lepődjünk meg ha a történelem megismétli önmagát és megint oda jutunk.

2023. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm, hogy ajánlottad nekem ezt a videót és az az alatti kommenteket!!!
2023. máj. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Ebben a videóban hallottam az első, az ELSŐ... alkalommal azt, hogy egy meleg személy a tudománnyal érvelt a mondandója mellett! Ráadásul még értelme is volt annak, amit mondott.

Hála a sziporkázó, magasságos CGI Leia-nak, hogy megéltem ezt a napot.

2023. máj. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!