Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lehet, hogy a...

Szerintetek lehet, hogy a transzok ilyen szintű nyomatását már direkt provokációból csinálják?

Figyelt kérdés

Szépségversenyeken őket nyomják, sportversenyeken őket nyomják, médiában, bulvárban őket nyomják. Most az év nője díjára is direkt egy transzot válaszottak: [link]


Mintha direkt hergelni akarnák az embereket, hogy "ezt is megtehetjük".


Nem baj, annál jobban fogom utálni a transzokat. Amíg nem nyomták őket mindenhol, nem érdekeltek, de most már konkrétan utálom őket.



2023. márc. 27. 14:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Az LMBTQP államvallássá lett. Aki pedig ellenszegül azt az inkvizíció elintézi.
2023. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is. Hihetetlen, hogy ahhoz képest milyen kevesen vannak (az össznépességhez képest) mégis mindenhol ott vannak.
2023. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
És egyre agresszívebbek. És egyre inkább csak az övék a helyes út.
2023. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
24%
Megkérdeztem a ChatGPT-t erről a válasz három darab mosolygós smájli volt. Nemértem.
2023. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%

Mi a probléma a transzokkal?

Cseréljünk szerepet - a kereszténység, vallásosság terjesztése jó dolog? Az is hasonlófajta elfogadást hirdet, és ha próbálunk párhuzamot vonni, nem a melegek és transzok küldtek ki inkvizitor csoportokat.

2023. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#5: És hol nyomják manapság a képedbe a kereszténységet? Inkább tüntetik el a kereszteket a nyugati templomokról, hogy ne sértsék a muszlimokat.
2023. márc. 27. 15:09
 7/33 anonim ***** válasza:
56%

6 - Magyarországon, illetve egyes amerikai államokban, ezentúl ha továbbmegyünk a vallásosság vonalán, ami mind a "szeretet" és egyéb jó szülője, akkor nézzük meg a muszlim országokat is.

Mit ártottak neked a transzok? Mi zavar rajtuk?

2023. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%
6-os Magyarország politikájában. Engem rohadtul zavar, hogy bár életemben nem jártam templomban, életemben nem vettem fel semmilyen vallást sem, mégis vallási alapú az ország alkotmánya és a törvényhozásra is ráhúzzák.
2023. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%

"Mintha direkt hergelni akarnák az embereket, hogy "ezt is megtehetjük"."


Egy kérdés: észrevetted-e, hogy kik hozzák azokat a cikkeket, amin a hergelés megy?

2023. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#7: Az, hogy taszítóak, hogy nem normálisak, hogy gyerekeknek nem kéne látni őket, de legfőképpen az, hogy most már nem nyomják mindenhol a képünkbe őket, szerintem direkt azzal a céllal, hogy hergeljenek, "nesztek, ezt is megtehetjük". Vissza fog még ez ütni, de meg is érdemlik. A transzok is, akik nem férnek a bőrükbe, meg azok is, akik direkt nyomják őket.
2023. márc. 27. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!