Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek igaz lehet ez a...

Szerintetek igaz lehet ez a vélemény egy francia városról? Tényleg vannak Franciaországban ilyen helyek?

Figyelt kérdés

Ezt egy francia kommentelő írta egy városról: (Ezen az oldalon találtam, itt francia városokról írnak véleményeket az emberek: [link]


Negatívumok: A muszlim kommunalizmus téveszmés kirobbanása, amely teljesen vonzatlanná teszi a várost.


El fogok költözni, mert ez a város rasszistává tesz. Nem bírom elviselni a teljes hidzsábokat, burkákat, mindenhol arabul beszélő, tréningruhás fiatalokat, akik a földre köpködnek, bandáznak, dílerkednek a parkokban...


Egyszerűen fogalmazva, a városközpontból elmenekültek a történelmi lakosok, és a diákokon kívül, akik az iskolájuk/fakultációjuk közelsége miatt maradnak, a többit olyan emberek lakják, akik elutasítják a francia kultúrát, valamit tényleg tenni kell.


Annak idején ez nem így volt. A bevándorlók nagyon jól integrálódtak és a vallást magánügynek tekintették. Ma már egymás között élnek, csak a boltjaikban vásárolnak, arabul beszélnek, mecseti ruhába öltöznek az utcán, a bevásárlóközpontokban, az üzletekben: férfiak és nők.


Nem bírjuk tovább, és ha rasszista, hogy olyan emberekkel akarunk együtt élni, akik tiszteletben tartják a francia kultúra minimális részét, ami emlékeztetem, nem szégyen. Szóval folytassuk így, de nélkülem, én elhagyom a várost és a megyét emiatt. Nyilvánvaló, hogy aki el tud menekülni a városból, az meg is teszi. Nem akarok ilyen körülmények között élni, ez a tisztelet teljes hiánya, bűnözés elviselhetetlenné vált.


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)



2023. márc. 27. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Miért ne lenne igaz?

Csak egy ostoba liberális tagadhat a valóságot.



Egyébként, ilyen helyek Magyarországon is vannak, csak nem arabokkal,hanem cigányokkal.

2023. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez egy kb. 200 ezer lakosú város. Magyarországon azért nincsennek ekkora városok, amik ilyen veszélyesek lennének.
2023. márc. 27. 20:41
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy másik komment:


Állandó veszély, mindennapos nyílt támadások az utcán és a tömegközlekedési eszközökön.

-Sok, nagyon sok Túl sok bevándorló: a villamoson vagy az utcán, a nagyon kellemetlen benyomás, hogy otthon vagy, és nem otthon vagy.

A Városi Tanács által sietve átalakított egykori CREPS, amely már több hónapja befogad migráns családokat, megszállva a szomszédos parkot és annak ősöreg fáit, amelyet már megrongált a Bottière-ből és Bellevue-ből származó drogdílerek jelenléte, akik a sétálók, családok és dadák szeme láttára árulják portékáikat... ... a parkot robogókon átszelő fegyveres fiatalokkal 😡😡😡😡. .... Élő háborús jelenetek!!! Mikor mozdítja meg egy halott a városházát?


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2023. márc. 27. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Mi lenne ha esetleg felülnél egy repülőre és kimennél Párizsba körbenézni , hogy mizu és nem ostoba netes kommenteket írnál.


De , hogy a kérdésre válaszoljak. Igen van ilyen. Nem is kevés. Sok hely.


"Csak egy ostoba liberális tagadhat a valóságot.



Egyébként, ilyen helyek Magyarországon is vannak, csak nem arabokkal,hanem cigányokkal."


Én liberális vagyok de elismerem, hogy ez már gáz és valamit tenni kell ebben az ügyben. Nem kell a Fidesz propagandát benyelni , hogy a libsik valami migráns simogató emberkék.


"De ez egy kb. 200 ezer lakosú város. Magyarországon azért nincsennek ekkora városok, amik ilyen veszélyesek lennének."


Haver én Enyingi vagyok. Gyere le egyszer és mutatók olyan város részt ahol inkább kívánnád magadat az ukrán frontra ,mint abba az utcába. Kívéve, ha tesó vagy

2023. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
A fehérember a jólétért hagyta elárulni a hagyományait, értékrendjét. Ez fogja okozni a vesztét. Legalább, akik maradnak a helyükön, azokkal nem fogják tudni ugyanezt megcsinálni.
2023. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem is ritka. Én volt hogy félve mentem át egy ilyen feka negyeden. És érted tényleg nem vagyok egy Swarzenegger, de akkor is, ha már fényes nappal az utcán halálfélelmed van az sok minden de nem jó hely.
2023. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Van 1 francia film az a címe a gyűlölet.

Van vagy 20-25 éves film.

Abban már akkor teljesen alapként mutatták be ezt a francia külvárosi világot.


A szereplők közt is alig volt feher ember.

2023. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Szokásos rasszista, jó eséllyel orosz komment. Meg ugye Bécs is már élhetetlen, csak nálunk miniszter mondja, nem orosz titkosügynök.


A lényeg, hogy a "mások" miatt van minden rossz és véletlenül sem a rendszerben van a hiba, ha egyes csoportok nem viselkednek a normáknak megfelelően.

2023. márc. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
#8: Te egy nagyon agyhalott migránssimogató vagy, azt már észrevettem. Nyilván, ha az arab Allah akbarozva felrobbant valakiket, akkor az amiatt van, "mer rossz a rencer", nem azért mert a vallási fanatizmus tombol közöttük.
2023. márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
#8: Ja, és az öregasszonyokat erőszakoló, kirabló, torkukat elvágó cigányok is csak a "rencer áldozatai". Kár, hogy ti liberális idióták mindig ezt mondjátok, de még sose tudtatok a Földön sehol olyan rendszert létrehozni, ami ezeket a problémákat megszüntette volna. Talán mert egyéni felelősségről van szó, nem a "rencerről".
2023. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!