Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollywood szerint a transz...

Hollywood szerint a transz gyermekek nemátalakító műtéteinek tiltása egyenlő a nácik „gyomlálásával”. Igazuk van?

Figyelt kérdés

Ismét fontos és megosztó téma mellett álltak ki szeretett hírességeink. Szerintük teljesen oké a gyermekek nemátalakítása. Az sem zavarja őket, hogy friss felmérések szerint az amerikaiak nagy része úgy ítéli meg, hogy a transzneműség elfogadása „túl messzire ment".



Az LMBTQ elnyomása nemcsak elfogadhatatlan és embertelen, de Amerikát veszélyes hellyé teszi a legsebezhetőbb polgáraink, különösen a színes bőrű transz nők számára"


- nyilatkozta Madonna.


mondta Lauper az ITK-nak.


Hitler is így kezdte, mindenkit »kigyomlált«."


[link]



2023. márc. 30. 09:25
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
26 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
A nem átalakítás mindenhol orvosi ellenőrzés és pszichiáteri szakvélemény alapján megy. Nem tudod megrendelni, mint egy foghúzást. Ha orvosilag indokolt, akkor meg igen, csinálják meg. És ott sem úgy megy, hogy ma bemész, kérsz egy műtétet és holnap megműtenek, hanem több évig is eltart. Pont azért, hogy ki lehessen zárni, a “jajj meggondoltam magam” dolgot.
2023. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyok szakember. De kockázatos egy gyereket nemátalakítani, mert az eljárás végleges, és előfordul, hogy a gyerek meggondolja magát, bepalizták, stb. Egy gyerekre nem szabad ilyen komoly döntést bízni. A pszichiátereket könnyen át lehet verni, nem egzakt tudomány, ők is elfogultak, manapság meg sem kérdőjelezhetnek dolgokat: tehát a genderlobbi tiltja, hogy egyáltalán megkérdőjelezzék, ha valaki transznak tartja magát, pedig pont ez lenne az egyetlen dolguk.
2023. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%

#2 “ A pszichiátereket könnyen át lehet verni, nem egzakt tudomány, ők is elfogultak, manapság meg sem kérdőjelezhetnek dolgokat:”

Kivéve hogy ők erre vannak kiképezve. Vagy saját tapasztalat, hogy átvertél egy pszichiátert? Olyan, mintha azt mondanád, hogy a vízvezeték-szerelő nem ért a csapokhoz. Ne már

2023. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
6%
3, nem hiszem, hogy egy pszichiáter pontosan tudja, mi van egy ember fejében, nagyon eltérőek a véleményeik. Jelenleg pedig törvény van arról, hogy egy pszichiáter meg sem kérdőjelezheti, hogy valaki transznemű-e. Tehát semmi értelme a szakvéleményének.
2023. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
4es, én nem hiszem, hogy egy vidéki gázszerelő az ország leggazdagabb emberévé válhat, azt sem hittem tavaly februárban, hogy idén lesz olyan, mint Ukrajna, de arra sem gondoltam volna soha, hogy Magyarország valaha is lesz ilyen gazdasági állapotban, aztán láss csodát..., hogy ki mit hisz, az egyéni preferencia. Akár tetszik, akár nem a pszichiátria tudomány és szakemberek dolgoznak benne és ez nem hitbéli kérdés.
2023. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
97%
#4 mindent nem tud egy pszichiáter, valóban. De többet tud, mint az itteni laikusok, sokkal többet mint egy átlagember, és empirikus kutatások eredményeire alapozza a döntéseit, és nem összeesküvés elméletekre. Messze képzettebb a saját szakterületén, mint az, akik itt háborognak, hogy fujj beteg transzneműek, csak azért mert nekik nem tetszik. A pszichiátria tudomány. A transzfóbia meg beteges.
2023. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
10%

"Akár tetszik, akár nem a pszichiátria tudomány és szakemberek dolgoznak benne é"


Akik nem mondhatnak mást, csak amit te hallani szeretnél, mert másképp náci.

Akkor már hirtelen nem szakember, hanem egy kókler.

2023. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
97%
#7 veled ellentétben, aki nagyon jól ismeri a pszichiátria tudományát, ezért látja, hogy mi hogyan működik, ugye?
2023. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
19%

8.


1.Igen, nagyon jól látom, hogy a kisebbségek hisztijének hatására történnek dolgok.

2. Igen, olvasott vagyok a témában.

2023. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
87%
7es, szerintem te még életedben nem beszéltél pszichológussal, nem igy működik, és bevallom, én már beszéltem, többször is, és segitett.
2023. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!