Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok az amerikai...

Mit gondoltok az amerikai transz ámokfutó esetéről, aki több gyereket és felnőttet lelőtt egy keresztény iskolában?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem az első reakcióm a gyűlölet volt feléje, aztán láttam ezt a képet az elkövetőről: [link]


Nagyon megsajnáltam. Persze borzasztó, amit csinált, de itt egy szegény lánynak tűnik, aki kreatív, tehetséges, vihette volna valamire az életben. Szerintem az egész eset az LMBTQ-lobbi bűne, mert ők mondják, hogy ez egy normális állapot. Olvastam, hogy a hormonok, amiket szedetnek a transzokkal, azok is nagyon durva hatással van a pszichére, könnyen lehet, hogy szerepe volt az esetben. Az LMBTQ meg támogatja, hogy gyerekeknek is adjanak ilyeneket. Borzasztó.



2023. márc. 30. 20:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
22%
Én nem sajnálom, elég perverz feje van, olyan visszataszítóan néz ki. Nem lenne szabad hozzájárulni ahhoz, hogy mesterséges beavatkozások után még több ilyen járjon az utcákon.
2023. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem ő is áldozat. Az LMBTQ áldozata.
2023. márc. 30. 21:00
 3/53 anonim ***** válasza:
80%
Persze, mindenki hibás, csak a fegyverlobby nem. Gyurcsány is.
2023. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
#3: Gondoltam, hogy mindjárt a fegyver lesz a hibás. Aki ilyen súlyos dologra szánja el magát, mint ő, az lőfegyver nélkül is megtalálná a módját, hogyan ártson másoknak. Egyébként a fegyver rengeteg ember életét menti meg az erőszakos bűnözőktől és őrültektől az USÁ-ban.
2023. márc. 30. 21:19
 5/53 anonim ***** válasza:
23%
Túladagolta a tesztoszteront, valamint alapból labilis és testképzavaros lehetett..
2023. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
75%

Semmi különöset, az USA-ban divat ez a tömegmészárolgatás, oszt' kész.

Ráadásul nem is új keletű, már a 60as években is ment ez, csak iskolai lövöldözésekből csak a 80as évek során 60 esetet jegyeztek fel.


Arrafelé mindenféle elb-szott életű elmebeteg rendszeresen csinálja ezt.


Szélsőjobbos incel gyökerek is rendszeresen csinálják ezt.


Most véletlenül épp egy ilyen transzcsíra csinálta, ezt persze rögtön felkapja a hazai retardjobber sajtó :DD


De érdekes módon amikor szélsőjobbosok csinálnak ilyet, arról nagy kussolás szokott lenni, pedig egyébként elég szép számban képviseltetik magukat a tömegmészárosok listáján :D


Eleve ott van az Oklahoma-i bombatámadás, széljobbosok követték el.

A leghíresebb, a columbine-i iskolai mészárlás, ezt is két ilyen fehér szupremacista hülyegyerek követte el.

Red lake lövöldözés, szintén.


És még lehetne sorolni.

2023. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
80%
Lassan mar lehetne nyitni a politikan belul egy lmbtq rovatot is, annyira nyomja a kormany ezt a propagandat.
2023. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
42%

"Nekem az első reakcióm a gyűlölet volt feléje, aztán láttam ezt a képet az elkövetőről"

Esküszöm, mint ha Karigerit látnám fiatalon és hosszabb hajjal. Ugyanaz a bugyuta vigyor az arcán. :D

2023. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
25%

"Egyébként a fegyver rengeteg ember életét menti meg az erőszakos bűnözőktől és őrültektől az USÁ-ban."

Magyarul semmi különös nincs abban hogy az illető transz volt-e vagy sem, hiszen a társadalom többi tagja is legalább ennyire elvetemült, ha nem elvetemültebb, amivel rendesen meggyűlik a baja a rendőröknek. Nemrég még az volt a baj hogy feketéket is lelőnek, lehet ők is az lmbtq lobbi miatt színeződtek sötétebbre? :D

2023. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
66%

"Persze, mindenki hibás, csak a fegyverlobby nem."


Svájcban , Csehországban, oroszországban stb szintén elég laza a fegyvertartás. Még sem járnak iskolába lövöldözni a diákok. Sőt nálunk is volt gyerekkoromban az apámnak. Kulcsom is volt hozzá mégsem csentem el a fegyvert hogy lelődözzem az iskola társaim pedig kimondottan az a gyerek voltam akit csesztettek a többiek.

2023. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!