Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha nagyon elmérgesedik a...

Ha nagyon elmérgesedik a helyzet itthon, még tovább nőne a diktatúra, fasizmus és Orbán megpróbálna kilépni az EU-ból, NATO-ból akkor támogatnád hogy nyugati fegyveres erők megszállják az országot és megpuccsolják a kormányt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 08:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%
Diktatúra? Te miről beszélsz?
2023. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
1es, szerintem az önkényesen ellopott közpénzekről beszél, a rendeleti, vészhelyzeti kormányzásról, arról, hogy semmilyen politikai felelség sem merült fel 13 év után, kb semmiért sem, hiába áll romokban az ország, a felépitett médiabirodalomról beszél, ami ellenőrizhetetlenül ontja magából, vagy az Amerikából érkező, meredekebbnél meredekebb konteókat, vagy a Kreml kommunikációját 1, az 1-ben, vagy arról az egypártrendszerről, amibe Magyarország került 13 év alatt Szerintem ez az a diktatúra, amiről beszél. Hibrid diktatúrának is szokták a hazánkat nevezni, ha az jobban tetszik.
2023. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Én támogatnám már most is.
2023. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a folyamatos vétói, kiváltképp most a Svéd, elért egy pontot, amit már nem hiszem, hogy a nemzetközi közeg el fog nézni neki. A finnek is, bár megköszönték, hogy majd 1 év után jóváhagyták, de hozzátették, hogy ezt nem fogják neki elfelejteni. Szerintem a szövetségi rendszer, már nyilt árulóként tekint Orbánra és személy szerint lehet, hogy benne van, hogy ennek lesznek valóban puccs szerű következményei, vagy annyira ellehetetlenitenek minket a NATO-ban és az EU-ban, hogy lényegében felfüggesztik a tagságunkat -szavazati jog megvonása, támogatások megvonása stb... stb...-, akkor egyértelmű, hogy új Belarusz leszünk.
2023. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
Nem, mert pont a nyugati gyarmattartóink gyakorolják felettünk a diktatúrát. Orbán csak a helytartójuk.
2023. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Én azt támogatnám, hogy a magyar fegyveres erők szállják meg a nyugatot.
2023. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy, keresek én annyi pénzt jelenleg, hogy az egyedüli dolog ami zavar az a magas adók és járulékok.



1es voltam.

2023. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem amerikai pénzzel vezényelt lipsi csürhe vezeti az országot az már diktatúra ezek szerint.
2023. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a magyar nép a legöngyűlölőbb nép a világon, ezért nemhogy támogatnák, hanem még ujjongva mennének lemészárolni egymást.
2023. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Orbán egy senki azért beszélnek rola mert eu-tag az ország meg nato tag.5 perc allat ki csinálnák ha bermiféle fenyegetést jelentene de ö csak az országot tartja szegénységben mesterségesen alacsony bérekel amiket most vendég munkások hadseregeivel probál tartani.
2023. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!