Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig támogatod azt a gondola...

Meddig támogatod azt a gondolatot, hogy Ukrajna megvédje magát?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kideríteni, hogy ki hol húzná meg a határt, meddig érdemes folytatni a ukránoknak a háborút?

2023. máj. 30. 11:58
A kérdező szavazást indított:
A hadköteles férfi állomány 50%-a lehet a veszteség.
A hadköteles férfi állomány 75%-a lehet a veszteség.
Az utolsó hadköteles férfinak is harcolnia kell. (Nemzethalál)
Az ukrán nőket is hadra kell fogni, mikor már nem marad elég hadköteles férfi. (Nemzethalál)
Az ukrán gyerekeket is be kell vonni a háborúba, mikor már kevés a női és férfi haderő. (Nemzethalál)
Az utolsó harcképes kutyát is be kell vonni az ukrán népen kívül, és dicső halált halni. (Teljes kipusztulás)
18 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
15%
Amig nem személyesen kell mennie a balosoknak addig nekik nem számít hányan halnak meg!
2023. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
20%
Addig folytatják, amíg kapják a fegyvereket, ezt nem kellett volna engedni, és akkor már rég vége is lehetne.
2023. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
59%
Addig, amig a ruszki vissza nem takarodik Mordorba, visszaállitva az összes utcatáblát, a Krimen is és bocsánatot nem kérnek az értelmetlen pusztitásért, amit okoztak.
2023. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

#3

Akkor beikszelted az utolsó opciót?

2023. máj. 30. 12:07
 5/44 anonim ***** válasza:
21%
Aki a 4. opciót választotta az nyugodtan az utolsó kérdést is bejelölhette volna.
2023. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén, miért számít, hogy én, egy magyarországi megyeszékhelyen élő, civil mit támogatok? Mi a retkes, kivert f457 közöm van nekem ehhez? Van róla véleményem és az az, hogy az ukránok saját döntése, hogy meddig harcolnak és azt gondolom, hogy amíg úgy döntenek, hogy védik a hazájukat az agresszorral szemben, minden támogatást meg kell nekik ehhez adni, de a lőtéri kutyát nem érdekli az én véleményem és a Tiétek, a FIDESZ-é sem. Egy ruppótlan kis ország vagyunk, kicsi területtel, pénz és haderő nélkül. Mit kell ahhoz szívni, hogy bárki azt gondolja, hogy ebbe nekünk van beleszólásunk, vagy érdekel bárkit a véleményünk? Ész megáll...
2023. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
51%
Teljes kipusztulás? Olyan sose lesz hiába ez kedves egyeseknek.
2023. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

#7

Ha jól értem hogy ha az Ukrán vezetés úgy dönt, hogy iskolás gyerekeknek is részt kell venni a háborúba, akkor továbbra is támogatod.

Mégha a támogatásod azzal is jár, hogy iskolás gyerekek kezébe nyomjanak egy AK-47-et, adjanak rá egy sisakot, és furgonnal vigyék ki a frontra, akkor is támogatod!

Abban igazad van, hogy azt nem tudod eldönteni hogy az ukránok meddig harcoljanak, hol húzzák meg a vörös vonalat.

Viszont azt csak el tudod dönteni, hogy TE meddig támogatod őket ebben.

2023. máj. 30. 12:22
 9/44 anonim ***** válasza:
56%
A balosok az utolsó csecsemőig akarnak harcolni, de csak más micsodájával
2023. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
47%

Hülyeség, nem az én támogatásom számít ebben a kérdésben.

Nagyon unatkozol kérdező.

2023. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!