Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump rabszolgasággal visszaál...

Trump rabszolgasággal visszaállítva vagy Joe Biden? Melyik opciót választanád 2024-re?

Figyelt kérdés
Tudom, kissé provokáló kérdés, nyilván nem fogja visszaállítani Trump a rabszolgaságot, szimplán érdekel az emberek véleménye ilyen opció esetén. TikTok-on láttam temérdek olyan videót, ahol republikánusokat kérdeztek és 90%-a még így is Trumpot választotta volna, ami azért sokat elárul a republikánusok/jobboldaliak lelki világáról. Kíváncsi vagyok, hogy az itthoni republikánusok (alias jobboldaliak) mit választanának.

2023. jún. 3. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Trump rabszolgasággal visszaállítva
Biden
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűk választási lehetőségek, egyiket sem választanám ha lehet.
2023. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Lehet hogy csak véletlen volt, de Trump alatt nem volt háború.
2023. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Egyiket sem, mert nincs USA-beli választójogom.

És nem is gondolom, hogy nekem kéne ebben döntenem.

2023. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
#2 igen, trump csak megágyazott az 2022-ben indult háborúnak.
2023. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Trump regnálása alatt több millió fekete kapott munkát persze nem a rabszolgamunkára kell gondolni.Érdekes módon már sok demokrata szavazó sem lelkesedik Bidenért,elnézve a fizikai és szellemi állapotát ez nem is akkora csoda.
2023. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2-es!

Nem véletlen volt, a kérdező konkrétan még vissza is kérdezett a Trumpos válaszok után, még egyszer elmagyarázva, de még akkor is Trumpot választották. Keress rá TikTok-on.

2023. jún. 3. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Biden egy érték nélküli beteg ember, mellesleg álkatolikus is, mert olyan nézeteket támogat, ami szembemegy Róma állásfoglalásaival, holott beiktatására még egy jezsuita papot is hívott imádkozásra. Szegény Lincoln biztos akkor fordult egyet sírjában, mikor minden békétlenség okozójának a jezsuitákat mondta. Trump-nak mindez mellett voltak határozott nézetei pl. megvont minden pénzt az abortusz-klinikáktól, kirúgta a hadseregből a transzvesztitákat, Jeruzsálemet Izrael fővárosának ismerte el, gazdasági növekedés nagyobb volt, mint Obama alatt a covidig. Trump helyett én azonban inkább Rond DeSantist javasolnám a republikánusok elnökjelöltjének ő is megfelel a konzervatív világnézetnek és életpárti, de fiatal is és bizonyított már kormányzóként is.
2023. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
yen esetben nem választanék , inkább likvidálnám a vén pedofil szarógépet
2023. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

és miért írtad provokálóra a kérdést? elég csőlátásod van hogy ez a "jobboldaliak lelki világa" milyen, na és milyen a baloldaliaké?

tiktokon meg minden fent van, ha onnan tájékozódsz nem csoda hogy félre vagy vezetve

2023. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 a tránpot?
2023. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!