Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amikor valaki leírja, hogy a...

Amikor valaki leírja, hogy a Második Világháború idején megtámadtuk a Szovjetuniót és a magyar katonák, nagyon durva dolgokat műveltek, például nemi erőszak, fosztogatás, polgári lakosság mészárlása, ezt mért pontozzák le?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 21:28
1 2 3 4
 1/36 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
17%
Már mint a szovjet unio támadt meg minket, nem?
2023. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Fsms ***** válasza:
69%
Mert sajnos megtörtént, persze nem olyan brutális mértékben mint amit az oroszok csináltak. Viszont ezzel kevesen néznek szembe.
2023. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nézd, meg például Ahmed szerint nem történt meg. Szerinte a Szovjetunió támadott meg minket.
2023. jún. 4. 21:36
 4/36 konteós ***** válasza:
62%
mert az igazság szar dolog
2023. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Csak az érdekelne, hogy az emberek valóban ennyire nem ismerik a történelmet? Akik lepontozzák, abban a hitben élnek, hogy a Szovjetunió támadott meg minket? Mert én ugye a lepontozásból erre következtetek.
2023. jún. 4. 21:38
 6/36 A kérdező kommentje:

"Mert sajnos megtörtént, persze nem olyan brutális mértékben mint amit az oroszok csináltak."


Nem értek egyet azzal, hogy nem olyan brutális mértékben. Az oroszok nem csináltak itt olyan durva dolgokat mint a magyarok ott. Nem hallottam olyasmiről, hogy gyerekeket mészároltak volna, vagy komplett falvakat irtottak volna ki.

2023. jún. 4. 21:43
 7/36 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
8%
Jó hát én töri órán nem hallottam erről, és szerintem sokan szintén nem.
2023. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Draki. Te sohasem tanultál egy bizonyos Második Világháborúról? Ez eléggé meglep. Hány általánost végeztél?
2023. jún. 4. 21:47
 9/36 A kérdező kommentje:
Vagy neked ezt a fejezetet úgy tanították, hogy a Szovjetunió támadott meg minket? Ilyenkor vagyok teljesen lehűlve.
2023. jún. 4. 21:48
 10/36 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
5%

"Draki. Te sohasem tanultál egy bizonyos Második Világháborúról? Ez eléggé meglep. Hány általánost végeztél?"


És mi ott elmentünk az oroszokhoz?

2023. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!