Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Tisza párt, hogyan fog az...

A Tisza párt, hogyan fog az Europai Unio-ért dolgozni?

Figyelt kérdés

A Mama (Ursula asszony) büszke lesz?


Nemrég volt anyák napja.

máj. 10. 08:35
A kérdező szavazást indított:
Dolgozni fog a Mamáért, engedelmes kölyök lesz.
Időnként lesz pár kamaszos lázadás.
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha már Putyin papa durci lesz, megérte.
máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha a Papa titokban összejátszik a Mamával? xD
máj. 10. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem lesz a küllők közt a bot. Ennyi.

Nem kell ide égből potyogó átműtetett migráns óvodásokat képzelni. Jó lenne már felébredni a Fidesz által kreált alternatív valóságból.

máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont az átműtéssel próbálsz ironizálni, mikor a választások óta a lobbi aktivizálta magát.
máj. 10. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól fog dolgozni és Magyarországért is.
máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Bohár Dánielnek milyen kapcsolatai voltak, hogy idáig feltornászta magát?

A Tisza rúgná is ki, ha nekik dolgozna. Semmi fantázia, semmi logika, semmi szellemesség. SEMMI.

A fideszes lélek fel tudja dolgozni ez a rohamos összeomlást?

Gondoljunk bele. 11-én még kétharmaddal kecsegtették őket. 12-én jött hideg zuhany, kétharmados agyonverés - de azért ott van, hogy 2.4 millió, az azért még mindig csak valami. Aztán meg a Medián: a Fidesz 18%-ot vesztett vasárnap óta, és most 25%-on áll... Továbbá...

Ha a Tisza veszít Magyar Péter a Parlamentbe se fog bejárni dolgozni ahogy az EP-be se nagyon járt eddig be dolgozni?

Valahogy nem tudom elképzelni a forrófejű budai úrifiút ahogy 4 éven át építi tovább a pártját a Fidesszel vitatkozva a Parlamentben....

12 év után már büdös lenne visszamenni dolgozni. Ennyi a Kutyapárt története?

Nagy Dávid Orbánhoz hasonlóan rajzolgat az interjú alatt, de legalább kimosdatja Kovács Gergőt a semmittevés vádja alól, és bejelentkezik az 5%-ékért, amit 10 élet alatt se kapnának meg.

Az Eu-s tagállamok jelenleg azért dolgoznak, hogy megvalósuljon a Kalergi terv?

Kalergi gróf terve, miszerint európa népessége kevert legyen, fehér, fekete, arab népek éljenek együtt, miközben Európát egy "kiválasztott nép" irányítja isten által. Ezt fogalmazta meg anno Kalergi gróf. Szerintetek jelenleg is erre tart az EU?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!