Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bűnözők vagy szabadságharcosok...

Bűnözők vagy szabadságharcosok a terroristák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Hát attól függ. Én csak azokat tartom terroristának, akik ártatlanokat ölnek. Velem ellentétben sokan (köszönhető a médiának, és agymosásnak) minden arabot (vagy perzsát) terroristának tartanak.
2011. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Ha annyira jófejek lennének, akkor nem az lenne a nevük, hogy "terrorista". Ezen gondolkozzatok el kedves arabbarát, antiszemita, rasszista széljobberek!
2011. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Bűnözők! Miért lennének szabadságharcosok? Szabadságharcosok voltak az 1848as kurucok, nem is lövöldöztek át ágyúval csak úgy megfélemlítésképp civil célpontokra Ausztriába, mint a palesztinok Izraelre a példa okán.
2011. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

"Ha annyira jófejek lennének, akkor nem az lenne a nevük, hogy "terrorista". Ezen gondolkozzatok el kedves arabbarát, antiszemita, rasszista széljobberek!

" - nevük???? Ha én téged elnevezlek hülyének, akkor máris az lesz a neved??? - ezen gondolkozz el kedves arabellenes, szemita, antirasszista szélbaler.

2011. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Bűnözők!!!

Beszéltem egy palesztinal, erröl a témáról, "szabadságharcról", mondtam neki magyarok diktatura alatt voltak 40 évig, és harcoltak, de mégse robbantották fel saját magukat vagy más embert. Erre azt mondta hogy nincs más választásuk minthogy felrobbantsák magukat. Csak így lehet háborúzni.


De gondoljatok bele, ez az arab tavasz, ami most kezdödöt nem rég egyiptomban, libiában meg nem emlékszem már hól kezdödöt. De úgy kezdödöt hogy egy fiatal férfi felégette magát, és "mártír" ként halt meg. Mivel nem akart mindennap fizetni a rendörnek hogy árúlja a zöldségét, inkább felégette magát. Most mindenki öt tiszteli mint valami nagy hős.


Szerintem valaki aki öngyilkos, vagy akár több embert vissz magával legyen az ellenfél vagy sem, nem hős, hanem egy gyáva dög.

2011. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Amíg át nem veszik a hatalmat addig terroristák, utána már szabadságharcosként vannak emlegetve...;)
2011. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

"- nevük???? Ha én téged elnevezlek hülyének, akkor máris az lesz a neved??? - ezen gondolkozz el kedves arabellenes, szemita, antirasszista szélbaler."


Majd ha hülyeségeket csinál akkor ki lehet kiáltani hülyének.

A terroristák terrorizálnak tehát hol itt a probléma?

2011. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

23:50 igaza van, Terrorista mindig terrorista, attól hogy valaki szabadságharcos lehet terrorista. De attól hogy valaki szabadságharcos nem adja meg neki a jogot hogy terrorista legyen.


èrted, embereket gyilkolni sehogy se lehet jogossá tenni.


Ez ugyan az mint ha ellopok egy kenyeret tescóból, az bün akkor is ha 3 napja nem ettem semmit. Egy ember aki azt hisszi ő tehet olyat amit mások nem, lópni, ölni vagy bármi, az egy olyan ember akit beszoktunk zárni és bűnözőnek nevezünk.

2011. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

"ezen gondolkozz el kedves arabellenes, szemita, antirasszista szélbaler."


LOOOL ennyire futja az agyatoknak, hogy leírjátok a mondatom ellenkezőjét? Megjegyzem hibásan, az "antiszemita" ellentéte a "filoszemita"

2011. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
egy arab ember csak egy amerikai patkány szemében terrorista amúgy régen az al-kaida és az usa szövetségesek voltak mikor még arab országokba voltak a ruszkik akkor amerika szabadságharcosnak hívta őket és csak most lettek terroristák ja és 9 11 a kormány műve ámúgy bárki az elnök az usában az csak egy báb mert az országot szabadkőműves zsidók irányítják de ez már más tészta
2011. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!