Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bűnözők vagy szabadságharcosok...

Bűnözők vagy szabadságharcosok a terroristák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 23:11
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szerintem nézőpont kérdése.


Egyébként érdekes, hogy pont az Egyesült Államok kiáltja ki, hogy az arab nép "terrorista", miközben pont, hogy az Amerikaiak a legnagyobb terror konfliktus keltők.


Mondjuk a Tálibokat megértem, hogy jogtalanul erőszakoskodtak, meg diktatúrát vezettek be, na ők terroristák.


De az, hogy Amerika támogatja Izrael felépülését, egyszerűen nem is értem, mit gondoltak, hogy majd az arabok örülni fognak... Csak úgy hagyni fogják...


Ilyen téren viszont szabadságharcok.


Ez olyan lenne minthogyha, hirtelen Orosz támogatással Románia megszállná Magyarországot, és kiirtanának 6 millió

állampolgárt, és ennek fejében valahol nyugat Európában egy magyar milliárdos megfenyegetné Oroszországot, és Romániát, amennyiben nem vonják ki a csapatokat, Magyarországról ez és ez lesz....


Nagyjából valahol a kettő között mozog, szerintem.

2013. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!