Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyennek kepzelitek el az...

Milyennek kepzelitek el az elet Eszak-Koreaban?

Figyelt kérdés

Itt vannak rola kepek:


[link]


Rosszabb vagy jobb, mint amit elotte kepzeltetek?


2011. aug. 9. 03:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
eletet *
2011. aug. 9. 04:00
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy se képzeltem, és most se képzelem sehogy sem.
2011. aug. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Kiráj ottana élet.
2011. aug. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit rugóznak egyesek itt ennyit Észak-Koreán. Mi az olyan rendkívüli abban az országban? Egy átlagos harmadik világbeli ország, nem a legszegényebb (van nála 20-30 szegényebb, Ázsiában is van néhány), de nem is fejlett. Kb. olyan életszínvonal van ott, mint mondjuk Kenyában. Ehhez képest Kenya nem izgatja ennyire a GYK kérdezőit.


Az sem jó válasz, hogy Észak-Korea attól olyan "izgi", hogy ott van a legkeményebb diktatúra. Eritreában vagy Egyenlítői-Guineán minimum ilyen kemény diktatúra van, sőt, jóval brutálisabb. Szíriában vagy akár a "fejlett" Bahreinben is van olyan veszélyes kritizálni a kormányt, mint Észak-Koreában.


Szóval kicsit túlmisztifikáljátok Észak-Koreát.

2011. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Igy a kepek alapjan el lennek ott... ;)
2011. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Észak Korea? Ezekből a képekből semmit se tudsz meg. Se ki, se be, teljesen le van zárva az ország. Ha ott születtél, megszívtad.

Múltkor lepődtem meg nagyon amikor eRepublicot vagy mit, ilyen netes játékot nézegettem, ahonnan országonként lehet regisztrálni. Mindenhonnan voltak egy csomóan. Rámentem Észak-Koreára. Lakosság: 0. Mondom anyád, ezektől még az internetet is megvonták. Semmit sem tudnak arról, hogy mi van a világban. Egész nap nyomják nekik a propagandát. Még a metróban is halkan ilyen indulók mennek a háttérben. Brutál

2011. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsétlen emberek, ha tudnák, hogy pár kilométerrel délebbre hogyan élnek a társaik. Sajnálatos.
2011. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Egy nagy koncentrációs tábor, a gyerekek fele éhezik, láttam képeket olyan gyerekekről akik csont soványra voltak fogyva (az UNICEF szerint 2 millióan vannak), csak a hadsereg kap meg mindent de már ott is komoly bajok vannak, közben meg van "békés" atomprogram meg rakétaprogram, egy szűk politikai elit él csak jól de féltik a hatalmukat ezért nem hajlandóak semmilyen gazdasági reformra.
2011. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!