Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szeptember 11-ei terrort...

A szeptember 11-ei terrortàmadàsnak voltak magyar àldozatai?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem. De javítsatok ki, ha tévedek.
2011. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
A katonáink közül voltak, akiket emiatt Afganisztánba kellett küldenünk.
2011. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

"A katonáink közül voltak, akiket emiatt Afganisztánba kellett küldenünk."


Nem ez volt a kérdés!!

Egyébként nincsenek.

2011. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dick Esmen ***** válasza:
41%

Nincsenek.Mert figyelmeztették őket!A magyarok állnak a terrortámadás mögött!Ez egy világméretű összeesküvés!



(akinek nem esett le:ez csak az össze-esküvéselméleteket parodizálja ki,nem kell komolyan venni)

2011. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
A második válaszolónak van igaza. Közvetlenül nem, de ha az Afganisztánban elesett magyar katonákat ide számítjuk, akkor volt.
2011. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Aha, meg akkor az egész az oroszok miatt volt akik anno majd 40 éve nem tudták megszállni az egész országot ezért lehetnek most ott az amerikaiak. De persze mehetünk még hátrébb is a történelemben.
2011. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:03


Ha nem tudsz következtetéseket levonni az a te dolgod. De szerintem ne égesd magad inkább ezzel.


De senkit nem hagyunk a szellemi-országút szélén:


Ha egy balesetben meghal a helyszínen 2 ember és 3 kórházba kerül, majd ebből a 3-ból 2 meghal, akkor hány áldozata volt a balesetnek?


Szerintem 4, a te álláspontod alapján viszont 2. Ok-okozat.

2011. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is egy ok-okozatot mondtam. Vagy ezt nem veszi be az összeesküvést szövögető fejed?
2011. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
De az hogy az oroszok nemtudták megszállni az országot annak nem a terrortámadás lett a kovetkezménye. Te már egy egész más dologrol beszélsz. Annak viszont h belerepultek az épuletbe annak bizony már a háboru lett a kovetkezménye, amiben sajnos elhunyt magyar katona.
2011. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Én pedig azt mondtam, hogy ha akkor az oroszok úgymond "rendet tesznek" ott akkor lehet, hogy nem történt volna meg az USA-afgán háború.
2011. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!