Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elhiszitek, hogy Kennedy-t...

Elhiszitek, hogy Kennedy-t Oswald lőtte le?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Jaj ne, már megint... :S Nem, természetesen Kennedyt a szíriuszi ufók lőtték le, mert nyilvánosságra akarta hozni az emberiség leigázására vonatkozó terveiket. Azonban a Biederberg-csoport prominensei jó kapcsolatot ápoltak a földönkívüliekkel, és elárulták nekik a szándékát. A gyilkos lövést egy Föld körüli pályán keringő anyahajóról adták le. Majd a közismerten szabadkőműves Lyndon Johnson lett az elnök, aki már szabad kezet adott az ufóknak - ezért durvult el a vietnami háború, ami valójában az invázió kísérleti terepe volt.

(Ezt helyből rögtönöztem, remélem, meggyőzőre sikerült. :D)

2011. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, legfeljebb az indokaiban kételkedem.
2011. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nem Oswald tette. A következő bizonyítékok szólnak ellene:


Zapruder film

Első lövés: Teljesen elhibázza Kennedy-t. Nem sokan hallják meg. Kennedy abba hagyta az integetést, mert meghallott valamit. Conally kormányozó jobbra fordult.


Második lövés: Szemből, torkon találja Kennedy-t a nyakkendő csomó tájékán, majd a lövedék a testben lefelé haladva megállt. Kennedy elfehéredett és mind a két kezével a nyakához kapott.


Harmadik lövés: Hátba találja Kennedy-t, aki előre bukik és lehanyatlik.


Negyedik lövés: Célt téveszt és hátba találja Kennedy-t. Ez a lövés bizonyítja, hogy két fegyver volt. Conally felkiáltott: Úristen, meg fognak ölni mindannyiunkat.


Ötödik lövés: Célt téveszt, megsebesíti James Tague-t, aki a felüljáró alatt tartózkodott.


Hatodik lövés: A végzetes lövés elölről találja fejbe Kennedy-t. Ez a gyilkos lövés. Az elnök hátra és balra dől, jobbról, elölről találták el. Tehát a lövés nem jöhetett a tankönyvraktárból.



Jean Hill szemtanú négy-hat lövést hallott egy füves domb felől, de a titkosrendőrség emberei megfenyegették, hogy csak három lövést mondhat, amik a könyvraktár felől jöttek. A vallomása ezzel a megváltozott tartalommal került be a „Warren jelentés”-be


Jim Garrison ügyész és egy embere kiment a helyszínre egy olyan puskával, amit Oswald használhatott, és megpróbálták töltény nélkül felhúzni és elsütni. A próbálkozásaiknak az volt az eredménye, hogy a rendelkezésre álló idő túl rövid volt még két lövés leadására is, és Oswaldról ismert volt, hogy gyenge céllövő. Ez azt jelenti, hogy még legalább egy merénylő volt Oswaldon kívül.


A későbbi rekonstrukciók során mesterlövészek, valamint Hammerl László (1964-es tokiói olimpia bajnoka!) nem tudták megismételni az állítólagos 5,6 másodperces teljesítményét.


A Parkland kórház orvosai a légzés megkönnyítésére egy csövet vezettek be a nyakon Kennedynek, a nyakkendő csomó magasságában elhelyezkedő lőtt seb kitágításával. A sebet bemeneti nyílásnak találták. Erre utalt a szabályos alakja, míg a kimeneti seb széle szakadozott. Ha ez a seb bemeneti, akkor a lövésnek elölről kellett jönnie, ezzel megdől a magányos gyilkos elmélete.


A Bethesda kórházban végzett halottszemlén fényképek, röntgenfelvételek készültek a Kennedy holttestről és a sebekről. Dr. James J. Humes két nappal a halottszemle után eskü alatt beismerte, hogy megsemmisítette a feljegyzéseket. Azért semmisíthette meg, mert akkor kiderülne, hogy nem egy ember lőtte le Kennedy-t.


Mikor tárgyalták a Kennedy gyilkosságot 69-ben, a bíróság elismerte, hogy volt összeesküvés Kennedy elnök ellen, de ejti a Clay Shaw és társai elleni vádat.

2011. dec. 30. 14:06
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen nem. Kennedyt egy ultrajobbos reakciós csoport ölette meg, mert enyhíteni akart a hidegháborún. Az pedig ugye jó sok bevételkiesést okozott volna a nagytőkéseknek.
2011. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
NEM!!!!!!!
2012. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Amit még a Wikipédián sem lehet olvasni: Kennedy soron következő intézkedései között szerepelt egy olyan törvénycsomag, amely a Nemzeti Bank visszaállamosítását készítette volna elő (merthogy, hát igen. Magánkézben volt, és van azóta is khm.).

Érdekes, hogy az összeesküvés-elméletek közül csak ez nem szerepel egyik népszerű, nagy múltú weboldal magyarázatai között.

2012. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és sem a Discoveryn, sem a NatGeo-n, sem más >keresztény gyökerű< ismeretterjesztő csatornán nem hallottam ezt a magyarázatot.

És nem a Kuruc.info-n olvastam.

2012. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ám, hanem itt. :D
2012. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Volt sok igazsád amit eddig olvastam,Pontosan emlékszem általános iskolás gyerek voltam mikor is a rádio bemondta,éppa Mária téri grundon voltunk1,kerület-Utána mindenki ezzel foglalkozott.Sok szóbeszéd ment.de megkérték szépen ne menjen ek ne tartsa meg a beszédét,mert ahogy elöttem is leirták anyagi kozkázatot jelentett volna.Amia legfontosabb Ő egyenlő jogokat akart a négereknek is,na ez végképp nem tetszett,igy a saját emberei őlették meg.Hogya bérgyilkost hogy hivták ?az szerintem már tök mindegy nem?Na most kérdeznék töled valamit teszeretnéd ha egy politikusunk azt mondaná,hogyGyertek afrikaiak ide itt a kánaán ugyan azokkal a jogokkal játszotok mint bár ki.Szerintem azzal is végeznének hamar.November 23 án halt meg,sajnos édesanyám szintén november 23-án.Mindig is mondom a fiaimnak nagy emberek novemberben halnak meg,persze ez nem tartozik a témához,de eszembe jutott. üdv.
2012. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az első hiába ironizál ,de biztos nem oswald volt egyedül vagy egyáltalán ő volt-e. Az oswald által használt puskával nem lehet leadni 5.6mp alatt 3lövést ,ráadásul kettő telitalálattal. Ill, a végzetes lövés szemből jön világosan látszik a zapruder filmen, Oswald pedig kennedy mögött volt a tankönyv raktárban a warren jelentés szerint.
2016. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!