Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha kitör az Irán-Izraeli...

Ha kitör az Irán-Izraeli háború akkor ez mennyire érinti majd hazánkat?

Figyelt kérdés

Oké, sokan írták, hogy az Oroszok meg a Kínaiak is velük lennének.

Ez mennyire igaz? Mert úgy tudom hogy Kínát csak gazdasági kapcsolatok fűzik Iránhoz, ezért annyira fontos.

Az oroszoknak mi a véleménye a teheráni rezsimről?



Magyarországot azért hozom szóba, mert sokan azt mondják hogy " egy köpésre vannak az oroszok " stb. De Oroszország miért háborúzna 10-15 olyan NATO tagországgal, amelyeknek (a NATo-t leszámítva) semmi közük Iránhoz?

Pl : Magyarország, Lengyelország, Litvánia stb....


Magyarországnak csak békefenntartókat kellene küldenie nem?


Tudom van 100 ilyen kérdés, csak valahogy nem tiszta.


2012. jan. 17. 13:42
1 2 3 4
 21/33 gondolkozzmar ***** válasza:
52%
Remélem a cionistáknak nem sikerül kiprovokálni egy iráni támadást.Egyébként Iránt lehetetlen megszállni,akkora a területe és a népessége.Már Afganisztánnal is alig bírkóznak meg.:) [link]
2012. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

2012-van, cikk : a halál éve 2011 :D

Amúgy nem gondolod hogy nem jövök rá hogy gondolkozóó vagy? Neved alapján...:)

2012. jan. 17. 17:08
 23/33 anonim ***** válasza:
Ha Irán lezárná a Hormuzi-szorost, lehet, hogy duplájára nőne az olajár, de azzal magára uszítaná kapásból az összes Öböl-menti arab országot, akik nem tudnák eladni az olajukat, és akik alapból rühellik Iránt (siíta-szunnita + arab-perzsa ellentét). Öngyilkos lépés lenne.
2012. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
9%
Továbbá a jovonk.info nevű kabaréportálról linkelni önmagában minősít.
2012. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Irán elleni háborúban az arab országok zs az USA oldalán lennének nem? Mert tényleg utálják Iránt.


Amúgy akkor :


Magyarország átlagpolgára (még ha Kína meg Oroszo. valamennyire be is kapcsolódik) akkor annyit érezne meg belőle mint a Líbiai háború alatt?

2012. jan. 17. 19:05
 26/33 anonim ***** válasza:

2012-van, cikk : a halál éve 2011 :D

Amúgy nem gondolod hogy nem jövök rá hogy gondolkozóó vagy? Neved alapján...:)"


Nem én vagyok, de innen üzenem neki, hogy találhatott volna ki eredetibb nevet.

2012. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Amúgy erre vagyok a legjobban kíváncsi :



Magyarország átlagpolgára (még ha Kína meg Oroszo. valamennyire be is kapcsolódik, vagy teljesen bekapcsolódnak bár inkább ez Oroszo.ra jellemző) akkor annyit érezne meg belőle mint a Líbiai háború alatt?

2012. jan. 18. 14:11
 28/33 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha az izraeliek raszanjak magukat, es egyedul megtamadjak Irant MIELOTT atombombajuk lenne, akkor MO meguszhatja.

Obama az iden semmikepp sem tamad, mert valasztasi ev van. Amire meg uj elnok lesz, vagy Obama masodszor, addigra Irannak kesz az atombombaja. Ha a haboru ugy tor ki, hogy Irannak atombombaja van, akkor azt MO sem tudja meguszni.

2012. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"ma 16:20"


Ugye ezt nem gondolod komolyan? Iránnak jó ha 1 atomot sikerülne előállítani az amcsi választások utánra. Komolyan gondolod, hogy ezt nem fogják megakadályozni valamilyen módon?

2012. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
MO pedig így is úgy is megússza. Pedig nincs is mit
2012. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!