Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nemzetközi jog miért nem...

A nemzetközi jog miért nem érvényes Izraelre?

Figyelt kérdés

Illetve eme jog megszegésének miért nincs hatása az országra, teszem azt embargók formájában? Hogy egy pár példát hozzak:


478-as ENSZ határozat (Jeruzsálem)

A Genfi Egyezmény több pontjának megszegése (Telepek építése)


Kérem az olyan válaszokat mellőzni, hogy az arabok/irániak/x bolygó népe is megszegi a törvényeket, mert:

1. nem tartozik a tárgyhoz,

2. a jogsértés nem jogosít fel jogsértésre.


Köszönöm.



2012. jan. 30. 15:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Izrael=zsidók, zsidók=USA, USA=szuperhatalom
2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
41%
Ja és a "zsidó" szó nem egy káromkodás, mielőtt valaki bejelenti..
2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert a zsidóknak mindent lehet...
2012. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
19%
A nemzetközi jog értelmetlen és értelmezhetetlen, ahogy az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata és az ENSZ is. 60 éves működése alatt bizonyította, hogy leszerepelt. Ezeket az ún. jogokat nagyrészt egy ország sugalmazta és pont az amelyik a legnagyobb mértékben tesz az egészre. Úgy is szokták nevezni, mint a világ legdemokratikusabb állama. Ha ez a világrend egyszer összeomlik, ezeket jogokat abszolút figyelmen kívül kell hagyni és új közmegegyezésen alapuló irányelveket kell lefektetni, amelyek csak a hagyományos keresztény (és, hogy nehogy vallási fanatikusnak nevezzenek, iszlám és zsidó) erkölcsök szerint működhetnek. Igazából most is ezeket kellene figyelembe venni és már jobban működne a világ.
2012. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondasz, de egyelőre érvényben vannak, és Izrael megszegi őket, méghozzá következmények nélkül.
2012. jan. 30. 15:43
 6/39 anonim ***** válasza:
68%
Te és a nemzetközi jog nem vonatkozik az arabokra? Úgy tudom ENSZ tagok, de ennek ellenére nem írták alá az emberi jogok egyetemes nyilatkozatát, illetve amelyik arab ország aláírta az következetesen ne tartja be. Rájuk nem vonatkozik a nemzetközi jog? Elnyomják a nőket, gyerekeket akasztgatnak, kezeket vágnak le...
2012. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%

ma 15:40


Én az iszlám erkölcsből rohadtul nem kérek. Még a keresztény elmegy, de hogy az iszlám??

2012. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Nem szeretem magamat ismételni, de mivel - láthatólag - elmulasztottad elolvasni a kérdésemet, leírom újra. Íme:


Kérem az olyan válaszokat mellőzni, hogy az arabok/irániak/x bolygó népe is megszegi a törvényeket, mert:

1. nem tartozik a tárgyhoz,

2. a jogsértés nem jogosít fel jogsértésre

2012. jan. 30. 15:52
 9/39 anonim ***** válasza:

A "nemzetkozi jog" egy propaganda fogas.

Egy csomo embert allitottak birosag ele a nemzetkozi jog alapjan mint haborus bunost. Valoszinuleg azok is voltak. Es Putyin talan kesztyus kezzel bant (banik) a vele ellenseges nemzeti kisebbsegekkel? Obama pedig Nobel bekedijat kapott.

2012. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
7-es, egyetértek, a keresztény erkölcsök szerint alakított irányelvek mindenki számára megfelelő lenne, szándékosan azért írtam oda a többit, hogy ne érhessen a szokásos vád.
2012. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!