Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történt valójában 2001...

Mi történt valójában 2001 szeptember 11-én?

Figyelt kérdés

Megnéztem már kb 2 dokumentum filmet amiben szinte végig csak erről volt szó.Szerintetek mi történhetett?

Mert a film szerint a támadáshoz semmi köze sem volt az Al-qaida-nak,mivel az egész támadást az USA "rendezte" h háborút indítson Irak/Afganisztán ellen az olaj miatt.

Egyébként a film címe : Fahrenheit 9/11 és Zeitgeist, plusz majd még valamikor meg szeretném nézni a Loose change-et az is erről szól.

Röviden összefoglalva arról van szó h a két tornyot robbantották,WTC 1-2 -ről van szó jah és persze egy arab terrorista útlevelét találták meg a romok között úgy h a legnagyobb repülőgép darab összesen 10cm volt.Később kiadták az utaslistát és egy arab személy sem utazott a gépen,miközben állítólag 19-en voltak összesen,aztán még ott van a WTC 7 amiről alig beszéltek 17:xx -kor dőlt össze állítólag tűz miatt , ami lehetetlen.

Pentagon: gép elpárolgott, 1 felvétel van összesen az esetről miközben a pentagont legalább 90kamera "őrzi".

4. gép : lezuhant vagy nekivezették a földnek ,egy nagy lyuk keletkezett nyomok nélkül.


2009. jún. 19. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Á én ezt nem hiszem el, az USA kormánya soha nem tenne ilyet a népével!!!!! Demokrációban ilyen nem történhet! Azok a filmek csak hangulatkeltés.
2009. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
"Demokrációban ilyen nem történhet!"-Hajaj öreg,nagyon meg vagy vezetve.Kicsit kevesebb TV-t kéne nézned és kicsit kevesebb "polkorrekt" újságot olvasnod.És az érem másik oldalát is meg kellene tekintened.Ugyanis a szocializmusban is népi demokrácia volt,mégis az egész rendszer a hazugságból épült fel.Most amikor kapitalizmus és liberális demokrácia van, ugyanúgy megvezetik a népet.Csak akik rámutatnak a rendszer hazugságaira azokat lejáratják,ellehetetlenítik,üldözik.A szocializmus annyival volt szabadabb hogy ott legalább 90-es évek felé már lehetett bírálni a rendszert nyíltan és rámutatni a hazugságokra.
2009. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Az USA más örögye is lehett volna, hogy háborút kezdjen. Irak ellen is kitalálta a tömeg puszító fegyvereket.
2009. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Hát én nem értem én azt hittem a tévé mindig az igazat mondja? Most akkor hagyjam hogy az évtizedes illúzió burok ami övezte a világképemet, kipukkadjon? Inkább bele sem gondolok! Remélem sokan vannak még így!
2009. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, vak barátom, a tudatlanság boldogít... Szerintem sem volt az arab "terroristáknak" semmi köze 9/11-hez. Helyette nagyon bűzlik nekem a CIA és a Moszad összejátszása...
2009. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Mivel most vicces kedvemben vagyok, ezért akár ez is történhetett:


http://www.youtube.com/watch?v=_PCVxbK8Sy0


Egyébként nem tudom, történhetett bármi, a lényegen nem változtat, sokan haltak meg, akiknek valószínűleg egyik ellenségeskedő táborhoz sincs közvetlenül köze, és egyik nagynéném éppen akkor ott dolgozott, és szerencséjére akkor pont nem arrafelé volt dolga, de mindent látott távolról.

2009. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Az USA kormány mindig kitalált, megrendezett támadásokkal rángatta bele a saját országát a háborúkba.

I.vh: Lousitania hajót elsüllyesztik a németek, de előtte megtiltották a kísérőhajóknak h kísérjék.Rövidesen Amerika hadat üzen.


II.vh.kb ugyanez lásd fent.


Vietnám:Tonkin-öböl, állítólagos amerikai hadihajó állítólagos megtámadása

És most Irak.

2009. jún. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy olyan ország amely bármikor bármelyik másik országban polgárháborút provokál,mert érdekei úgy kívánják, egy olyan ország amelyik ha kell évtizedekig pénzel és támogat fegyverrel olyan csoprtokat, melyek a számára gazdaságilag-politikailag nem éppen kedvező kormányzat ellen harcolnak, amelyik akár drogkartelleket, bűnözőket is pénzel, ha érdeke úgy hozza, amelyik gyakorlatilag leigázza és kifosztja gazdaságilag, és földenergia szempontjából az egész világot, és amely olyan tudatlan állapotban tartja lakosságát, amelyik ha a hamburgere és a kedvenc sorozata megvan nem érdekli mire fordítják adóját (pl. izraeli fegyvertámogatás), nos egy ilyen országtól és annak titkosszolgálatától simán kitelik, hogy saját népét is felhasználja bizonyos hitközségi és világhatalmi érdekekért.
2009. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos Amerikát, (és az egész világot) nem az amerikai (báb)kormányzat irányítja! Az(az amerikai kormány) csak valakiknek (nem írom le, hogy kiknek, mert többen meghaltak /a II. Vh-ban/, mint amennyien valaha is voltak) a bábja! Nagyon rossz ez így, ahogy van, de nem tehetünk ellene.
2009. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
muzulmánok voltak.amikor a hír felröppent,hogy az államok eszelte ki egyből tele volt az internet videókkal,hogy az épület alapjaiban bombák robbantak.az USA-nak ez megérte,mivel elhitették a világgal,hogy akár saját magukat is képesek feláldozni azért a 'nemes' célért,hogy megtisztítsák a világot az oda nem illő 'szeméttől'!mivel az egész világ a szegény (!) Amerikát gyászolta,addig a kormányuk bármit megtehetett még egy kis plusz pénzért!Bush-nak nem csak sötétség volt a fejében.nem rohant egyből a helyszínre,ha pedig a kormány okozta volna,a még kisebb feltűnés miatt 100,hogy elment volna a TC-hez...nos ez a véleményem^^
2009. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!