Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért tömi az Eu Görögországot?

Miért tömi az Eu Görögországot?

Figyelt kérdés

...míg más országokat hagy eladósodni? lásd:Mo.

Minket büntetnek minden sz*rért, őket meg tömik pénzzel. Most akkor mi van?



2012. máj. 12. 21:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, mert a görögöknél euró van, és ha végleg bedőt Görögország, akkor valszeg megy majd vele a többi PIGS ország is, és az magával rántja egész Európát.


Ha itthon államcsőd lenne, a forint meggyengülne, mi meg besz0pnánk, de Nyugat-Európa abból nem sok mindent venne észre.Max még olcsóbban termelne nekik az audi és a mercedes.

2012. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 tetro ***** válasza:
30%
Minket se hagynának bedőlni szerintem. Az meg hogy a görögöket tömik... Hidd el pontosan ki van az számolva, hogy mennyi pénzt éri meg kölcsön adni a görögöknek, és mennyit veszítene az EU, ha nem húznák ki őket a csávából. Ezek a dolgok nem érzelmi alapon dőlnek el...
2012. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 CMD ***** válasza:
26%

És azt is hidd el, hogy nem a szép tengerpartokért meg csajokért kapják a pénzt. Hitelbe kapják, érted?


Elég komoly megszorításokat követelnek, olyan nagyságrendűeket, amik mellett az itthoni nagy sírást kiváltó telefonadó lepkefing. A héten pedig ismét bizonytalanná vált a következő részlet utalása, mert majdhogynem lehetetlen abban a helyzetben bármit is kezdeni a gazdasággal.

2012. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%
Én hagynám Görögországot bedőlni. Náluk az a normális állapot.
2012. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

"Minket se hagynának bedőlni szerintem."


Miért is nem? Kinek fájna?

2012. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
Azért tömi hogy mégjobban eladósodjon
2012. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Sehol nem olvastam arról értelmes magyarázatot, hogy miért ne jelenthetne be Görögország egy rendezett csődöt, akár új pénznem bevezetésével együtt. Én ideológiákat sejtek mögötte, valamint hihetetlen gőgöt. Európa urai eltervezték hogy mindenütt közös pénz lesz, nincs visszaút, inkább magukkal rántják az egész kócerájt a szakadékba, mint hogy egy lépést tegyenek hátrafelé.

Ezt mondta a tv-ben is egy mszp-s képviselőnő is (asszem a Gönc Kinga), hogy csak előre van, hátra nincs. Mint valami proletárforradalomban. Mondjuk nem lehet véletlen a sok összecsengés, sokan észrevették már a párhuzamot Sz.U. és E.U. között... Lásd: Nigel Farage: Don't turn EU into another Soviet Union http://www.youtube.com/watch?v=rG2yzaiqezI

2012. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Ezzel a csőd üggyel kiderült, hogy a görögnél undokabb nép nincs a földön. Hitelből tartották fent mesterségesen a magas életszínvonalat (mint Kárád apánk, hogy rohadna meg) majd amikor fizetni kéne akkor megy a hőbörgés, hogy elveszik a 14. (!!!!) havi nyugdíjat. Igen, tizennegyedik. Komolyan ez egy vicc. Már régen kizártam volna őket az EU-ból, még annyi keresnivalójuk sincs benne mint nekünk. Egy nyomorult kormányt nem tudnak összerakni, kíváncsi vagyok, hogy az új parlamenti pártjaik mit csinálnának, ha kezükbe kerülne a hatalom... mondjuk van egy tippem, hogy ugyan úgy megszorítanának mint a régiek.
2012. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

ma 23:23


Nigel Farage csak fogja be a pofáját! Majd akkor ossza az észt az Egyesült Királyságból, ha elszakad Skócia, Észak-Írország és Wales. Addig neki kuss a neve.

2012. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Görögország sokkal nagyobb bajban van, mint Magyarország, ráadásul eurózóna tag, tehát a bedőlése sokkal nagyobb károkat is okozna. Magyarországot pedig épp azért büntetik, hogy később ne kelljen pénzzel tömni.
2012. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!