Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A románok meg a szlovákok...

_Random kérdése:

A románok meg a szlovákok miért utálják annyira a magyarokat, hogy még azt is megtiltják nekik, hogy magyarul beszéljenek az országukban? Szerintem ez hatalmas parasztság. [LENT]

Figyelt kérdés
Hallottátok annak a szegény nőnek az esetét, akit kolozsváron két 30 év körüli sportos alkatú ember neki lökték a falnak, csak azért mert magyarul telefonált? Az ilyeneket lőném tarkón, vagy zárnám őket be egy sötét cellába, örök időre.. Mégis hogy lehet ilyet csinálni?!! >:(

2012. jún. 10. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Én , Kolozsváron élek és , 14/F vagyok , és éjjel nappal kinnt vagyok a parkban , és hát bizony fajult már a rasszizmus verekedéssé mind2 félen , bár mi csak akkor verekszunk ha belenk kotnek, kerültem már én is korházba ilyen eset miatt és ők is .De a legszomorubb hogy a románok sokkal összetartóbbak :( mi meg nem . Meg a legszomorubb amikor néhány magyar a románok felén verexik mondjuk van forditott eset is szerencsére :) kb , ennzit kolozsvár nyóckerjéről a Györgyfalvi kerületről .
2013. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Meeszaaros ***** válasza:
48%
Ez nem parasztság, hanem nácizmus. Csak mivel magyar az áldozat, nincs belőle világméretű (vagy akár csak országos) botrány. Ahogy a golfütővel megvert nagyváradi, a megkéselt kolozsvári, a megvert zentai és temerini magyarok sem érik el az ingerküszöböt. Csak összehasonlításképp: a közelmúltban Schweitzer József nyugalmazott főrabbinak valaki beszólt az utcán, és megszólalt a kormány és az ellenzék, az államfő, és az eset hír volt a sajtóban.
2013. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Meeszaaros: Nem kéne beszólni sem, persze cserébe jó lenne ha a zsidók is kicsit meghúznák magukat, mert amúgy ők is megérik a pénzüket. Mindkét fél jól járna.
2013. júl. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!