Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Szabadság-téren az USA...

A Szabadság-téren az USA nagykövetségében mit őriznek így?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam Budapesten a Szabadság téren és látok egy ilyen nagy kerítésrendszert meg őröket mindenfelé. De más nagykövetségeket egyáltalán nem őriznek (így). Ráadásul még a Parlamentet sem őrzik így csak sok rendőr van ott és kész.

2012. júl. 10. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Mert ők -nagy pofával a "szabadság országa", közben meg fosnak mindenkitől!
2012. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát az amerikai diplomáciai személyzetet őrzik. Hasonló még a brit nagykövetség védelme is, ahol egy egész utcát lefoglaltak ehhez. Ezek olyan biztonsági rendszabályok, amiket az USA megkövetel, nem csak nálunk, de mindenütt, ahol képviseletet tartanak fenn.
2012. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
A többi országot nem utálják annyira mint az usát meg izraelt ezért őrizni sem kell.
2012. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem én hogy ezeket a biztonsági szabályokat követelik meg de a kétméteres rácsos vaskerítésrendszert túlzásnak tartom. Ennyi erővel a Washingtoni-magyar nagykövetségnél mi berlini falat emelünk amit kalasnyikovokkal felszerelt magyar katonák őriznek.
2012. júl. 10. 22:14
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Miért mi a terved a nagykövetséggel, hogy ennyire zavar az a kerítés?
2012. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Semmi terven nincs a nagykövetséggel. De nem értem hogy mitől kell félniük? Magyarországon ritka a terrortámadás.
2012. júl. 10. 22:21
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Pont azért kell ilyen kis országokban is felkészülniük, mert nálunk nem olyan profi a terrorelhárítás és az ellenőrzés, mint pl Angliában (nem a terrorelhárítást kritizálom, de nekünk jóval kevesebb pénzünk van ilyesmire), ezért egyszerűbb célpont lehetünk az arab terroristáknak.
2012. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
a Frigyládát.
2012. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Pro Patria ***** válasza:
Off: Mégsem nevezték át Roosevelt-térré?
2012. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

tegnap 22:35


Magyarország nem nagyon célpontja a terroristáknak. Azért mert Budapesten van egy USA nagykövetség, még nem lesz az ország a terroristák célpontja.

2012. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!