Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hagyják, hogy Európában...

Miért hagyják, hogy Európában demográfiai összeomlás következzen be?

Figyelt kérdés

A Keleti országokban rengeteg roma van, egyre több lesz, míg az európai lakosság folyamatosan fogy. Ha ez így folytatódik, akkor esély sem lesz megállítani, és egy összeomlás fog bekövetkezni. Hamarosan a romákat, és a nyugdíjasokat nem fogják tudni eltartani a Keleti országokban, hiszen nem lesz elég munkaerő aki megtermelje ezeket. Sőt még egyre nagyobb a kivándorlás is.


Nyugaton viszont lehet nem a romakérdés van terítéken, de ott viszont egyre nagyobb arányban vannak színesbőrűek, illetve iszlám bevándorlók, akiknek a száma szintén folyamatosan nő. Így is folyamatos zavargások vannak, ha meg még többen lesznek, egy polgárháborús helyzet fog kialakulni. Ezt a fogyó európai lakosság nem lesz képes megakadályozni, illetve az iszlamisták betegesen szó szerint veszik a koránt, és szent háborúnak tekintik az iszlám terjedését.


Ez az egész Európa összeomlását fogja eredményezni. Keményen fel kellene lépni addig, míg van idő, hiszen a jövőnk veszélyben van!

Miért nem lépnek fel ezek ellen? Miért hagyják, hogy sötét jövő jöjjön az európai emberekre?


http://www.youtube.com/watch?v=V0Ny3epKCLU



2012. júl. 19. 08:58
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:

Jól látod a helyzetet, de sajnos soha nem lép fel az ember idejében, manapság pedig - mivel az államok hatalma egyértelműen a globális gazdasági folyamatok befolyása hatása alá került - csak a rövidtávú érdekek számítanak.

Hogy mi lesz ebből, nem tudom. Sajnos attól tartok, nem sok jó.

2012. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy embercsoport vagy életképes, vagy nem. Ha nem életképes, nincs jövője. Ha a lakóhelye sivataggá válik, mert megváltozik az éghajlat, vagy a lakóhelyét elfoglalják mások, vagy nem tud szaporodni, nem tudja fenntartani a létszámát, ami a továbbéléséhez szükséges, akkor elhal, kipusztul, mint az őshüllők. Lehet, hogy az aurópai fehér emberrel is ez lesz, ha életképtelen. Én is ehhez a csoporthoz tartozom. De ha nem tudunk továbbélni, mert alkalmatlanok vagyunk rá, akkor ezt kell tudomásul vennünk. Nem örülök neki, de mit tehetnék még?
2012. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, a problémával mindenki tisztában van, de a megoldást senki sem tudja, nem lehet ugyanis kényszeríteni az európai embereket, hogy gyereket (több gyereket) vállaljanak.


Ha van ötleted, ne fogd vissza magad.

2012. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
52%
Te felléptél ellene? Hány gyereket nevelsz?
2012. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a kettes válaszoló vagyok és négy gyerekem van. De ennél többet nem tehetek. Más családokba nem nemzhetek gyereket, mert nem kérnek erre. Így hát élünk, vesztes rasszként, amíg élhetünk.
2012. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Antimod ***** válasza:

"nem lehet ugyanis kényszeríteni az európai embereket, hogy gyereket (több gyereket) vállaljanak"


Kényszeríteni nem, ösztönözni lehet. Úgy biztosan nem lesz több gyerek, hogy agyondolgoztatjuk őket, és megrendítjük az anyagi biztonságban való hitüket (pl. az állás elvesztésének lehetőségével). Ezért mondom azt, hogy a gazdasági trend "csapása" alatt élünk.

Valahogy gátat kellene vetni ennek a harácsoló befolyásnak, mert a világ egyre több pénze egyre kevesebb ember kezében összpontosul, és azoknak egyre nagyobb ezért a befolyása. Ördögi kör, aminek a kisemmizettje a kisember lesz, legyen az tősgyökeres európai vagy bevándorló.

2012. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább legyünk összemosódva, mint hogy ne éljünk egyáltalán. A Földön túlnépesedés van. Engem speciel ez sokkal jobban izgatna.
2012. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Németország elszívja az összes magyart.


2011-ben ötvenezer magyar kért ideglenes státuszt az országban

2012. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"Én a kettes válaszoló vagyok és négy gyerekem van."


Kedves kettes! A kérdésem nem neked szólt, de ilyen kérdést, hogy miért nem lépnek fel ellene? Kik? És hogyan? A cigány családokban ma sem születik több gyerek, mint régen. Mi, nem cigányok viszont jóval kevesebb gyereket nevelünk, mint korábban. Nyilván valóan ettől fogyunk, és erről más nemzetek, etnikumok stb. nem tehetnek. Persze arról lehetne vitatkozni, hogy mitől jönne meg a kedv a több gyerek vállalására, de nem ez a kérdés.

2012. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, kedves mindenki! A kilences hozzászólásom okafogyottá vált az eredeti nyolcas fajvédő törlése után! Értsétek így...


Kelevéz

2012. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!