Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért lehetek német érzelmű?

Miért lehetek német érzelmű?

Figyelt kérdés

Valahogy én németnek érzem magam. Úgy gondolom, a német népnek nem szabad lehanyatlania, meg kell tartania a vezető szerepet Európában, hiszen csak egy ilyen erős nagyhatalom tudja azt megtenni, hogy Európa ne süllyedjen el.

A németekkel együtt érző vagyok, fociban is a nationalelfnek drukkolok. Úgy gondolom, a német népet számos megrázkódtatás érte, amiről nem tehet, de mivel erősek, így csak erősebbé váltak a dolgoktól.

A mentalitásuk, kitartásuk is nagyon tetszik, szimpatikus, és közel áll hozzám.

"Szeretem" is a németeket, és elég sok német külsős dolgot "örököltem".


Most nem a leszólásokra vagyok kíváncsi, de mitől lehet ez? Lehet valamiféle germán gén, vagy miért?



2012. aug. 2. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%
Mintha en irtam volna csak en az amcsikat imadom. Ne figyelj az utalkozokra ha nemetnek erzed magad akkor nemet vagy. Egyebkent nekem is szimpatikus nep meg bennem amugyis van nemet ver... ki tudja lehet jo nemet lennek :D
2012. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 DrGempa ***** válasza:
48%
HEIL!
2012. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"A németekkel együtt érző vagyok, fociban is a nationalelfnek drukkolok."



Lehet nagyon büszke nép az a német, én is bírom őket.Meg ugye sok vállaltuk van itt, amik munkát adnak a magyaroknak.Nem úgy mint a francia cégek stb.


Viszont a nemzeti válogatottba, ha kb. 2 német van, a többi lengyel, török stb. Milyen nemzeti válogatott ez?

Semmilyen...

2012. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

08:25


Na, témánál vagyunk.Nincs kedvem hosszú sorokat írni, ezért csak linkelek.Egyébként a 2 lengyel is német származású.


[link]

2012. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
08:25 -BK?
2012. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is a - magyar után - a németeket bírom a legjobban, igaz állítólag van is bennem egy kevés erdélyi szász vér. Nincs ezzel az ég világon semmi baj, a német egy nagymúltú nép, amely sokat adott és ad a mai napig a világnak, csak egyes emberek még nem tudtak elszakadni a múlttól és minden egyes németben egy vad nácit látna, ami persze hülyeség.
2012. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14 -angyali számok?
2012. aug. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

szimpatizálni lehet ezzel-azzal a néppel...

én is a németekkel szimpatizálok, viszont nem dobnám el a magyarságom.

2012. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ttt
2012. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Örülök hogy vannak még ilyen emberek.

Énis imádom a németeket.

Sőt... 2éve itt élek. És imádom. Sokkal de sokkal jobban érzem magam mint bárhol máshol :)

Úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom.

Németország isteni hely !

Deutschland überalles !

Sok sikert .

2012. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!