Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért lehetek német érzelmű?

Miért lehetek német érzelmű?

Figyelt kérdés

Valahogy én németnek érzem magam. Úgy gondolom, a német népnek nem szabad lehanyatlania, meg kell tartania a vezető szerepet Európában, hiszen csak egy ilyen erős nagyhatalom tudja azt megtenni, hogy Európa ne süllyedjen el.

A németekkel együtt érző vagyok, fociban is a nationalelfnek drukkolok. Úgy gondolom, a német népet számos megrázkódtatás érte, amiről nem tehet, de mivel erősek, így csak erősebbé váltak a dolgoktól.

A mentalitásuk, kitartásuk is nagyon tetszik, szimpatikus, és közel áll hozzám.

"Szeretem" is a németeket, és elég sok német külsős dolgot "örököltem".


Most nem a leszólásokra vagyok kíváncsi, de mitől lehet ez? Lehet valamiféle germán gén, vagy miért?



2012. aug. 2. 20:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló a helyzetem. Mindenem Németország, a különbség, hogy mindkét szülőm német származású. A véremben van és erről Magyarország helyzete mit sem tehet, hisz óvodás korom óta így érzek.
2012. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!