Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lehet az oka annak, h...

Mi lehet az oka annak, h Szlovákiaban szinte már legális körbefalazni a romákat és nem is foglalkozik vele különösebben a média, addig itt már abból is hatalmas cirkusz van, ha elvernek egy romát?

Figyelt kérdés

Vannak szlovák ismerőseim, tőlük tudom, h nem igazán szerepeltek még egyszer sem a nyugati sajtóban ezzel kapcsolatban, mi viszont bármit teszünk címlapra kerülünk.

Kanada lazán lerasszistázta a magyarokat, mondjuk most mélyen kussolnak, pedig nem is bántotta azokat a romákat senki.



2012. aug. 10. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
mert ott nincs belső ellenség mint nálunk
2012. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem unod még ezt a körbefalazós témát? Menj és falazd körbe őket. Keverjek maltert?
2012. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről beszélsz, kb egy hete regisztráltam, azóta ez a második kérdésem, az első a Fiskars fejszékkel volt kapcsolatos.

Kommentelni meg nem nagyon szoktam.

2012. aug. 10. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

"ez a második kérdésem, az első a Fiskars fejszékkel volt "


Maradtál volna annál.

2012. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Miért ne lenne abból cirkusz, ha elvernek egy romát? Ha téged elvernének, te nem cirkuszolnál?


A másik meg az, hogy azért ott is voltak tiltakozások, ellenvélemények. Ja, és nem a romákat falazták körbe, hanem az általuk lakott településrészeket itt-ott.

2012. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Naaaa azért ne játszuk már a hülyét, engem ha megvernek biztos nem kerülök be a tv-be.

Bezzeg ha egy roma kap akkor már az a fő hír.

Jah és valóban nagy tiltakozások voltak, a legtöbb híradó be se mondta.

2012. aug. 10. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
OK, hát te így látod, de azt hiszem, szerencsétlenül tetted fel a kérdést, mert az igenis baj, ha valakit megvernek, Ha roma, ha nem roma.
2012. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Teljes mértékben megértelek kedves Kérdező, nem úgy mint a többi kommentelő,köztudott hogy elég sok libsi fröcsög itt de a kérdésre nem tud válaszolni.
2012. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ott a szavazásokon nem számÍt annyit a részvételük, ezért nem pátyolgatják őket. Egyébként nem cigányok, 4 évente elővehető szavazópolgárok.
2012. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hmm ezt nem tudom, az viszont biztos, h szlovákban sincs egy szállal se kevesebb, sőt talán több is.
2012. aug. 10. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!