Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gumilövedékkel oszlatta a...

Gumilövedékkel oszlatta a svájci rendőrség a MAGYAR szurkolókat. Ebben is Gyurcsány keze lehet?

Figyelt kérdés

A szemkilövetők újra támadnak!


[link]


A gonosz bankárkormány csápjai messzire nyúlnak. Már Svájcot is ellenőrzésük alatt tartják, valószínűleg Gyurcsány utasította a rendőröket telefonon, eredeti schwitzer-dütsch dialektusban, hová lőjenek. A kilőtt szemek számáról még nem érkezett visszajelzés, de egy igaz MAGYAR számára intő jel, hogy egyértelmű nemzetközi konspiráció zajlik ellenünk. Békemenetet! Újraszámlálást! Lépjünk ki az EU-ból!



2012. nov. 11. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Persze, csakis.

Szegény randalírozókat már a svájci rendőrség is húzza.

2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az érdekes az, hogy nem szólnak arról a hírek, hogy bármelyik szurkolónak is veszélyben lett volna a szeme világa. A tömegoszlatást is lehet többféleképpen csinálni. Afganisztánban bedobnak egy kézigránátot a tömeg közepébe, ott ez a tömegoszlatás.
2012. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Vigyázz, még a végén valaki komolyan veszi, amit írtál :) Legyünk büszkék honfitársainkra, akik messzire viszik országunk hírét... Szokják csak meg, hogy ha verekedni akarnak, a rendőrök helyreteszik őket. Ennyi.
2012. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

" Afganisztánban bedobnak egy kézigránátot a tömeg közepébe, ott ez a tömegoszlatás."


Kár, hogy Magyarországon nem ilyen a rendőrség...

2012. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elvileg demokrácia van, hagy írjam már le a véleményemet én is. Gyurcsány bevallotta, hogy hazudott, stb. Orbán sosem tenné meg, pedig ő is tudja, hogy hazudott már elég sokszor. Te is követtél el gondolom már hibákat. Ezek szerint, te is sunyi gerinctelen vagy, hogy nem mered magadnak beismerni a dolgokat. Talán Orbánnak nem kellene kevernie a sz*rt, azt akkor nem ilyen lenne a magyarok megítélése külföldön. Hányszor játszotta az agyát az EU-nak, mindenki megunja egy idő után, így nem csodálkozom ezen, de hogy Gyurcsányt bevonni.... szánalom, mi köze lenne hozzá? Legközelebb azt mond már, hogy az ellene tüntetőket is ő hívta ki a Kossuth térre.. Mellesleg, akkor mondjál valamit, ha 100%-ban bizos vagy az állításodban, ott voltál, van felvételed, és bizonyítani is tudod. Egyébként szerintem csak a részeg szurkolók tették a fejüket.
2012. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5-ös, te most tényleg komolyan vetted, amit a kérdésben írtam? Minimális érzéked sincsen az iróniához? Szűzanyám :)
2012. nov. 11. 18:56
 7/14 A kérdező kommentje:

Lengyelországban is akcióznak a szemkilövetők. Botrány! Botrány!


:))))))


[link]


A smiley baltaarcú kommentelő barátunknak szól, akinek így talán leesik az irónia....

2012. nov. 11. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem rá kéne állnia Magyarországnak a gumilövedék gyártásra, jól megélnénk belőle. Feltéve ha Gyurcsány is így akarja.
2012. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem rá kéne állnia Magyarországnak a gumilövedék gyártásra, jól megélnénk belőle. "


Nem kizárólagosan gyártani kellene, hanem használni is azokon, akik képtelenek emberként viselkedni.

2012. nov. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg, nekem honnan kellett volna tudnom, hogy most ironizálsz? Legközelebb észrevehetőbben tedd.
2012. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!