Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észak Korea miért akar öngyilk...

Észak Korea miért akar öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Hogyan gondolhatja az ottani rezsim, hogy győzhet at USA-ával szemben?

Nyilvánvalóan már a legmodernebb kém műholdak és repulők figyelnek minden mozgást Észek korea felet.

Még ha ki is lőnek rakétákat (főleg ha atomot) Az amcsi válaszcsapás hamar elpusztitja az észak koreai hadsereget és rezsimet (irak 2 )


2013. ápr. 6. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Csak fenyegetőznek, már ha Kim Dzsong Un nem teljesen őrült.
2013. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
igazából én sem értem mit pattognak már.. miért nem jobb a béke?
2013. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Ledúrják az Usát. Mondjuk meg is érdemli.
2013. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
két perc alatt elintézik usa-t és dél-kóreát
2013. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Vadkan01 ***** válasza:
81%
Na egész egy félrefordított beszéd miatt történt(direkt vagy véletlenül, nem tudom), ami úgy hangzott, hogy ha belép a egy amcsi bombázó a légtérbe akkor lelövik, ennyi.
2013. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom mennyire hihetünk a híreknek. Elég szkeptikus vagyok a médiával szemben. Hogy nagy a feszültség Észak-Korea és az Usa közt az biztos, de hogy pontosan miért is, arról csak a média által sugallt verziót ismerjük.

Nem akarok Észak-Korea pártjára kelni, de semmit sem tudhatunk biztosan. Magyarországról is milyen durva hazugságokat összehordanak külföldi hírportálok. Szóval csak ésszel, megfontoltan kell hallgatni a híreket, mert lehet, hogy most meg minket ültetnek fel. A zsidó médiának én akkorsem nagyon tudok hinni, ha egyszer tényleg igazat mond.

2013. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Öhm... meghatároznád, kérlek, mit értesz "zsidó média" alatt? Mert én nem tudok róla, hogy Izrael Állam túl nagy pénzeket fektetett volna a magyar médiába. Ha meg igen, akkor nem származhat belőle túl sok jövedelme...
2013. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Nyílt titok, h a média nagy része zsidó tulajdonban van. Lehet h Izrael nem támogatja anyagilag, de ha mondjuk külföldön lenne egy tv-csatorna magyar kézben, az is nyilván Magyarország pártján állna.
2013. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem izraeli médiát, vagy Izrael által támogatott médiát írtam, hanem zsidó médiát.

A zsidó média az, ammelyik nácikolja, rasszistázza azokat, akiknél kiveri a biztosítékot az, ha cigányállatok megkéselnek másokat pusztán azért, mert pisilniük kellett és nem tudtak időben bejutni a mosdóba.

A zsidómédia az a média, ami teletömi a fejedet azzal, hogy antidemokratikus országban élsz, pusztán azért, mert az aktuális hatalom függetleníteni akarja a nem független, nem nemzeti és nem magyar bankot külföldi érdekektől.

A zsidó média az, ami kelti a hisztériát Magyarország körül és még nagyon sok ország körül a világban ahol valaki nem akar úgy ugrálni ahogy az EGY BIZONYOS POLITIKAI TÖMÖRÜLÉSNEK az érdeke.

A zsidó média az, amely zsidó diplomaták sokaságát uszította a magyar kormányra, hogy vonják vissza pl. Szaniszló Ferenc kitüntetését.

Zsidó média az, ahol egy újságíró nem írhajta le szabadon a valóságot, mert azonnal kibaxxák. Polkorrekten részigazságokat persze leírhat, de tudnia kell magától is, hogy mik az íratlan szabályok, amiket persze tudnak is, hisz amelyik nem tudja vagy nem akarja tudni, azt megbélyegzik, kiközösítik, ellehetetlenítik, így aztán olyanok maradnak benne a körben akik mind ugyanazt fújják. Ki visszafogottan, ki harsányabban, de ugyanazt.


A zsidó média az, ahol a benne dolgozók túlnyomó többsége zsidó származású. Minden nyugati típusú társadalomban jelenleg zsidó média van. Nincs zsidó média Kínában, a legtöbb arab országban és Észak-Koreában. Oroszországban is elég kevés a befolyásuk, de ott azért próbálkoznak.


Kielégítettem kiváncsiságod Marsról frissen érkezett ifjú padawan? :)

2013. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Köszönöm szépen, jót röhögtem :)

(Remélem most jól megbotránkozol, és fogod a fejed, hogy:

"Jaj ne, ennek már átmosták az agyát! Szegény menthetetlen...")

A hozzászólásod azt feltételezi, hogy minden zsidó rasszista-rasszista, gonosz, pusztító, kizsákmányoló, gonosz, és persze gonosz állat. Ja, és persze a háttérből irányítják a világot egytől-egyig. Ez pedig általánosítás, ami szinte soha nem működik. Épp úgy vannak jófej és gonosz zsidók, mint jófej és gonosz magyarok, szlovákok, románok, ukránok, oroszok, perzsák, ruszinok, örmények, azeriek, kínaiak, japánok, koreaiak, amerikaiak, cigányok, eszkimók, stb. Nem lehet ilyen szélsőséges tulajdonságokat ráhúzni egy egész népcsoportra.

Mellesleg nekem is vannak zsidó felmenőim, és egy kicsi részt sem adtak nekem a világuralomból. Kár :/

(De ezt ne vedd sértésnek; mondom: nagyon kellemeset nevettem neked köszönhetően :D)

2013. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!