Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban, hogyhogy...

Németországban, hogyhogy nincs gond a bevándorlókkal vagy legalábbis nem annyira jellemző?

Figyelt kérdés

A bevándorló ügyben is megmutatkozik a németek ügyessége ,mint minden másban?


A németek nem annyira beszélnek róla vagy tényleg nincs baj?


A francia ismerőseim állandóan panaszkodnak rájuk , majdnem minden beszélgetésnél előhozzák a témát.


Svédországról sem hallottam jókat...



2013. máj. 5. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát oda azért közel sem mennek annyian mint Franciába.
2013. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ott ez nem új jelenség. Megtanulták kezelni pl nem külvárosi putriba tömörítik őket, hanem mindenki odamegy ahova akar, és ez jócskán megkönnyíti a beolvadást.
2013. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2# A "gettósodásra" gondolsz?

Az sajna önmagától következik be ,Franciaországban senki nem erőltette rájuk , hogy külvárosba költözzenek ,ugyebár ha ők beköltöznek és galibákat okoznak ,akkor a civilizáltabb lakosság elköltözik és kénytelen alacsony áron árulni a házakat ,így más bevándorlók megveszik.

2013. máj. 5. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

juj-juj

még hogy nincs! nagyon is van

és a németek még csak véletlenül sem keverednek a bevándorlókkal

volt már több vita is arról a politikában, hogy szigorítani kell, meg van itt idegengyűlölet is, csak nem kap akkora nyilvánosságot, méghozzá a múlt miatt, a németek óvatosak

de messze nincs minden rendben, ez csak a látszat

2013. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


Nem igazán. Ahol nem rekesztik ki a bevándorlókat ott nem lesz gettósodás. Németországban elég jól bejáratot rendszer van a bevándorlók beolvasztására, amelynek része hogy az emberek nem néznek ferdén egy törökre ha beköltözik egy jó környékre. Ők is tudják hogy ahhoz hogy ne fajuljanak oda a dolgok mint némelyik országban ez szükséges.

2013. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4. írja, van bőven probléma. Nem is kicsi.
2013. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg probléma van. Csak be vannak ijesztve a nemetek a multjuk miatt ezert probalnak jo kepet vagni hozza. Nezz utana a neten Thilo Sarrazin könyvenek, ezt a temat taglalja, rengeteg tamadas eri, de sikerlistas Nemetorszagban.
2013. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
37%
dehogynincsen én ott élek (német vagyok de magyarban születtem) 1 éve költöztünk vissza amugy az angolokkal, ausztriaiakkal, magyarokkal nincs gond a ku*va lengyelek, törökök,afriakaiak,oroszok meg kínaiak csinálják a cirkuszt de verjük is öket eleget.
2013. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát azt nemtudom, van e vagy nincs, szerintem van. De fentebb írta valaki a gettósodás jelenségét. Hogy valahol "tomoritik a bevandorlokat a kulvarosokba". Ehh... senki nem tomorit senkit sehova, egyszeruen a bevandorlok oda koltoznek, ahol olcso a lakas. Na a kulvarosban pont olcsó. Es ha bekoltoznek a bevandorlok, egyre olcsobb lesz. Az eredmeny gondolom vilagos.
2013. máj. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!